UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Jeśli Rembelski nie potrafił znaleźć 5 Elblążan popierających jego fantasmagorię to jak najlepiej świadczy o nas Elblążanach i jak najgorzej o samym Rembelskim. Choć po Pasłęku nich gorzej o nim nie zaświadczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Idź Pan się lepiej podpisz. Zrobisz coś dobrego dla Elbląga. Lepiej teraz niż w ostatniej chwili uciekać z tonącego okrętu. Jest już coraz bliżej góry lodowej. Zna Pan te wszystkie procedury związane z referendum to się Pan na coś przyda. Kiedyś Panu za to pomnik postawią. Tam na Rycerskiej stoją puste cokoły z klanu Piłsudczyków na kolejne popiersia. Może kiedyś i Pana tam umieszczą za zasługi. Do dzieła!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    fiefior(2022-11-03)
  • MariuszLewandowski-Fc @fiefior - Proponuje żeby się Pan sam zapisał do tej grupy mi z tym towarzystwem nie pod drodze a na cokołach proszę sobie postawić puszkę po Coca Coli pustą jak Pana głowa -będzie piękny symbol. Pomagać mogę ludziom którzy działają dla Elbląga nie patałachom którzy chcą miastu szkodzić. Procedury znam i jak mam stawać na cokole głupoty Rembelskiego to wolę sobie ręce poucinać....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-03)
Reklama