UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Zlikwidujcie lepiej te strefy płatnego parkowania - wykańczacie tym lokalnych przedsiębiorców i sprawiacie, że centrum miasta WYMIERA (taki sam proces dział się w DDR 10-20 lat temu) - centrum przenosi się do dużych marketów, gdzie powoli brakuje tam jeszcze tylko mobilnego kościoła dla chętnych... szkoda, że to wszystko tak bezmyślnie jedzie w tym znanym już od dawna kierunku, za aprobatą władz miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Powodzianin(2025-02-21)
  • Do Elbląga dojeżdżam do pracy. Większość czasu spędzam w Elblągu, tu kupuję bilety, robię zakupy, itp. , ale nie mieszkam. Dla takich jak ja nic nie będzie, choć nie do pogardzenia byłyby choćby zniżki na komunikację miejską.
  • A na Ci powiem jeszcze jedna fajna rzecz. Karta EKM. , ta na którą Sue kupuje bilety miała pełnić funkcję dodatkowa tej " Karty mieszkańca " i co ? I d. u.p. a.
  • Jakie referendum?! Uroczyście je UNIEWAŻNIAM. Głuptaki.....
  • @Bamboleo - To nie są żołnierze, to są najemnicy. Nie walczą za kraj, tylko za pełne portfele bogaczy.
  • Za moich czasów, nieobecność nauczyciela i odwołanie lekcji było przyjmowane przez uczniów raczej z zadowoleniem. Czasy się jednak zmieniły. Zapadł wyrok, który nakazuje państwu wypłatę odszkodowania uczniowi publicznej szkoły średniej za godziny nieobecności nauczycieli w placówce. Rzecz miała miejsce we Francji, a odszkodowanie w wysokości 1160 euro otrzyma uczeń szkoły średniej im. Antoine-Coysevox, położonej w 18.dzielnicy Paryża. Wystąpił o odszkodowanie od państwa po tym, jak w roku szkolnym 2021-2022 stracił łącznie 116 godzin zajęć z powodu „wielokrotnych nieobecności” nauczycieli. Sąd administracyjny uznał, że nastolatek stracił 29 godzin języka francuskiego, 13 godzin matematyki, 11 godzin historii, geografii i techniki, 16 godzin wychowania fizycznego, 6 godzin zajęć SVT, 10 godzin języka angielskiego i 20 godzin języka niemieckiego. Uznając, że to „zaniedbanie” spowodowało „znaczne opóźnienie” w jego nauce, sąd nakazał państwu zapłatę 10 euro za każdą godzinę nieobecności nauczyciel, czyli łącznie 1160 euro, a także pokrycie 700 euro kosztów prawnych.
  • @Hhhhh - Byłeś na wojnie? Wiesz co tam się działo?mieli płacone bo to ich praca. Ty pracujesz za darmo? A jakież to przywileje tak cię kłują w oczy?Nie masz bladego pojęcia o służbie wojskowej kieruje tobą zawiść.
  • Nie siej fałszywej propagandy. Podatki płacą tak jak wszyscy. Nie płacą ci którzy nie ukończyli 26 lat czyli tak jak inni obywatele.
  • A czy parkingi dla mieszkańców Elbląga, którzy płacą do kasy podatki, będą darmowe ? Jeżeli będą a nie doczytałem to sorry.
Reklama