UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe te pierwsze balgochwalcze wpisy wazeliniarzy. a moze to jacys nowoczesni "sygnalisci" Dalibog nie wiedzialem, ze takie ludzie jeszcze istnieja. Przypominaja mi sie lata gmolkowskiej komuny czyli lata 60.gdzie zywy byl kult jednostki, czyli kult l Sekretarza PZPR. Garbusiarz cyklista lat77
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    0
    Zbyszek 1(2024-01-08)
  • @Zbyszek 1 - TJak przeczytałęm te pierwsze balgochwalcze wpisy wazeliniarzy to nic tylko Korea Płn.
  • @Zbyszek 1 - TeofiISkorupa2 strzelił sobie pościk o takiej oto treści: "POwski trollu po co wypisujesz nieprawdę o PIS. PIS jest jedyną sprawiedliwą partią w Polsce, Jarosław Kaczyński jest moim idolem. Mam jego obrazek obok krzyża nad drzwiami. Kupiłem w Zakopanem taki że złocistą poświatą wokół głowy pana Jarosława. Takiego boomu gospodarczego i dobrobytu Polacy nie mieli jeszcze nigdy, jak mówiliśmy w TVP Info, co ci nie pasuje?" Zbyszku 1,powyższy cytat GM wkleiła z wątku o likwidacji banku PKO SA na Starym Mieście. Toż to dokładnie to, co opisałeś tylko pięknie sklejone z wiernopoddańczym stosunkiem do personelu naziemnego. Bezmózgich i zaślepionych propagandą bądź drobnymi kwotami bałwochwalców ci u nas dostatek po obydwu stronach politycznej barykady.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2024-01-09)
Reklama