UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja się ciągle zastanawiam, dlaczego ani minister Śmiszek, ani minister Bodnar wciąż nie zainteresowali się skandaliczną hucpą elbląskiego sądu z zamieceniem pod dywan sprawą cmentarnych wandali i złodziejaszków symbolu z tablicy na cmentarzu żołnierzy radzieckich schwytanych na gorącym uczynku, o której informowałem nie tylko władze tzw. "lewicy", ale również samego min. Bodnara osobiście [wraz ze wszystkimi władzami państwowymi, Dudę i Tuska też; ] Sąd wykazał się tu skandaliczną dysPOzycyjnością polityczną oraz PObłażaniem dla ewidentnych przestępców, i było to już za nowej, "uśmiechniętej" władzy, która miała być inna niż ta sterowana ręcznie z ziobrowego Ministerstwa Sprawiedliwości. Ktoś mi na to pytanie uczciwie odpowie?; #tePytania, #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    tow.RobertKoliński(2024-02-06)
  • MariuszLewandowski-Fc @tow.RobertKoliński - No tylko tak dalej uznam że zmądrzałeś. koliński. Nie znam końca wyroku ale jak poruszyłem sprawę na Radzie Miasta to się traksik o mało nie zapienił...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-06)
  • @tow.RobertKoliński - A co ma Sąd do tego? To prokurator jeszcze za pis wycofał z Sądu akt oskarżenia
  • Ano to, że sąd najpierw płakusiał na rozprawie, że nie będzie mógł osądzić sprawców, bo mu prokuratura i władze Elbląga oraz wojewódzkie to uniemożliwiają, ale gdy ja dałem - na własny koszt i społecznie - sądowi możliwość i podstawę prawną do takiego kontynuowania postępowania oraz osądzenia przestępców, to sąd najpierw "taktycznie" zachorował na tydzień przed wyborami, a potem, już po wyborach, sprawę bezczelnie i bezprawnie zamiótł pod dywan. Na moim fb i tt dostępna jest pełna dokumentacja tej sprawy, wraz z pismami elbląskiego sądu, można poczytać - zwykli usłużni wobec reżimu oportuniści, nie mający pojęcia o sprawiedliwości i trójpodziale władzy - a jestem tu nadzwyczaj delikatny w opinii; I ja tym hipokrytom protesty w obronie "wolnych sądów" organizowałem, wstyd i hańba; #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    tow.RobertKoliński(2024-02-06)
Reklama