UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozumiem, że rolnicy protestują, bo ciężko pracują, a coraz mniejsze pieniądze zarabiają. Jednak, jak przeczytałem, że protest ma na celu m. In. blokadę napływu niezdrowej żywności na rzecz zdrowej polskiej żywności, to aż mnie zatkało. Zastanawiam się, jak się ta zdrowa żywność ma do pryskania zboża roundapem w celu jego natychmiastowego dojrzewania? Rozumiem, że jest to nowoczesne eko rolnictwo....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    cogitans_1(2024-02-20)
  • @cogitans_1 - O czym ty mowisz człowieku??? Spójrz na filmy z granicy i ocen co sciagaja do nas ze wschodu. Chcesz to zryj to.
  • Ty oglądasz filmy i wydaje Ci się, że wiesz, co piszesz. Ja wiem, że rolnicy korzystają z tego "cudownego" środka. Obecnie nawet można go kupić pod inna nazwą, bo sam roundap jest zakazany. Nasze cudowne pieczywo, oleje, mąka są takie same jak każde inne. Jest całe mnóstwo cwaniaków, którzy chcą w określonym czasie zebrać plony. Jeśli o tym nie słyszałeś, to niewiele wiesz o realiach życia. I owszem, zgadzam się, że ściąganie żywności z zagranicy jest absurdalne w sytuacji, gdy u nas tej żywności jest całe mnóstwo. Jednak niech mi rolnicy nie chrzanią bzdur, że tamta żywności to niezdrowe śmieci, a oni nas karmią cudownym nektarem, bo to już zakrawa na totalną hipokryzję....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    cogitans_1(2024-02-20)
Reklama