UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rządy tyranów zaczynają się od przejęcia mediów. Z telewizją poszło, gorzej będzie z przejęciem internetu, chociaż trole z PO działają prężnie.
  • @bra - o 2015 roku piszesz, o biciu kobiet, o gazach łzawiących, o tyranach PIS którym się od kasy we łbach poprzewracało?
  • @bra - W przeciwieństwie do ciebie jestem zwykłym uczciwym Polakiem i ciężko pracuję. Nie popieram oszukańczych partii. Zawsze pisałem PIS i PO, to samo zło, myliłem się - PIS to największe zło, wybrałem mniejsze zło by tyranów PIS odsunąć od władzy i udało się.
  • @N.p. - naiwne Twe myslenie..... widac jaka uczciwosc i madrosc z twarzy tuska bije. Uczciwie pracujesz dzieki temu ze masz prace... Poczekaj jeszcze troche bo przy tej wladzy bezrobocie poszybuje i bedziesz musial uczciwie na niemca robic__ na szparagach
  • "widac jaka uczciwosc i madrosc z twarzy tuska bije" - A jaka mądrość z twarzy Twojego kaczyńskiego bije, a szczególnie jak wywraca oczy i te miny robi.
Reklama