UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super sprawa, ale jedzcie do warszawy ok? A nie nam zwykłym ludziom utrudniacie życie. Co ja mam wspólnego z tym że rolnicy albo głosowali na pis albo na po i ekipę rotacyjną. Bez wazeliny was zrobili. Ja płace zusu, ty płacisz krusy. Ja nie mam dopłat, wy macie dopłaty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    235
    90
    Tralala(2024-02-16)
  • @Tralala - Każdy walczy o swoje a inni i tego nie mają, bo nie są zrzeszeni jak: mundurowi, górnicy, pielęgniarki, nauczyciele, lekarze, prawnicy, sędziowie, hutnicy, pracownicy spółek miejskich, państwowych itp! A co z resztą?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    otcimasz(2024-02-17)
  • @Tralala - Ogarnij się gościu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Edek z krainy kredek(2024-02-18)
  • @Tralala - Żebyś nie musiał jeszcze zbierać żarcia w lesie bo za zbyt duży ślad węglowy nie zrobisz zakupów w koroposklepie. (nie jestem rolnikiem)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    wrewe(2024-02-18)
  • @Tralala - Ale szynkę, mleko, chleb i inne to chcesz od rolnika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Misiek57(2024-02-19)
  • @Tralala - Brawo!
  • @Tralala - Jak nie będziesz ich popierał to będziesz dłużej jadł chleb z maki która jest zrobiona z technicznego zboża. Już ja jemy, wiec lepiej, aby to bylo krótkotrwałe. I tu nie ma do rzeczy, czy rządzi PIS, czy PO ważne jest nasze zdrowie.
  • @Tralala - Tylko dlaczego utrudniają zwykłym ludziom życie niech jadą pod urzędy a wcześniej nie widzieli co się dzieje to nie jest od wczoraj to trwa już dwa lata
  • @Tralala - Skoro tak zazdrościsz rolnikom tych dopłat kup sobie kilka hektarów ziemi i zacznij ją uprawiać. Będziesz płacił KRUS a nie ZUS i dostaniesz te dopłaty których tak zazdrościsz. Jakim człowiekiem trzeba być żeby tak pisać ???? PiS sprowadził to szkodliwe zboże do kraju i sprzedał za grosze swoim. Ci z kolei sprzedali im innym i tak trafił na nasz rynek wstrętny chleb z tego zboża. Tak dbał o NAS Polaków rząd PiSu wybrany przez ślepo ufających im ludzi. Może tak ktoś by się zainteresował z jakiego zboża jest wypiekany chleb w Warmińskiej bo od dawna jego jakość jest bardzo słaba. ( coraz częściej czuć go stęchlizną. Brawo Rolnicy. Jesteśmy z Wami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zawsze za rolnikami(2024-02-20)
Reklama