UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I po co utrudniacie zwykłym ludziom życie? Idźcie robić pochody i blokować ulice pod domami polityków czy pod urzędami a nie blokujecie ulice w mieście. Pluję na Was.
  • Raczej trzeba się do nich dołączać żeby powstrzymać dalszy upadek społeczeństwa. W całej Europie są protesty rolników wynikające z tego co robi eurokolchoz. Załóżmy najgorszy scenariusz wojna za parę lat. Blokady i brak żywności z Ukrainy. Skąd będziemy żywność ściągać ? Z Ameryki jak całe życie tony produkowaliśmy u siebie ? Bo Unia tak chce ? Już za chwilę 3-5 lat będziesz musiał dom modernizować bo nie będziesz mógł palić gazem, węglem no ewentualnie będą tacy mili że jak nie stać cię na modernizację to dowala Ci wielki podatek że tego używasz. Ceny samochodów zaczynają odklejać się tak jak ceny mieszkań. Te nowe samochody za parę lat utrzymają swoją wartość i nie kupisz już 10 letniego auta za 30tys tylko 60-80,kogo na to będzie stać ?
  • Lepiej tego nikt nie ujął. Brawo za obiektywną ocenę tej beznadziejnej sytuacji i ciężkich lat. Niedługo wszyscy wyjdą na ulicę jak trzeba będzie wybierać czy zrobić opłaty czy kupić chleb. Ja prąd pójdzie do góry to wszystko będzie mega drogie.
  • Dokładnie
  • Kolejny prowokator czerwonej maści! Tępić szczurojada!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    myszon(2024-02-07)
  • Zacznij uprawiać szczaw i mirabelki. Przydadzą się ci
  • Gdyby nie rolnicy to byś zdechł z głodu jeden z drugim bardzo dobrze ze strajkują popieram protest rolników
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    17
    Popieram(2024-02-07)
  • @Popieram - Też ciężko pracuję i jeszcze będę miał problem z poruszaniem. Za mało Unia daje Wam?
  • @Popieram - To niech zapie... ja strajkować do Warszawy a nie zwykłym ludzia życie utrudniac. Niech pokażą że mają jaja jak rolnicy we Francji. Od małego w za ciasnych butach chodzą żeby nauczyć się plakac
  • oj wyprany łbie to tez dla twojego dobra myślisz mózgiem czy telewizorem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    antysystemowy(2024-02-08)
  • życie to Ci dopiero bezmózgu utrudni matrix będziesz zdychał z głodu ciemniaku. Stado baranów wszędzie i mamy to co mamy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    antysystemowy(2024-02-08)
  • @Popieram - Pewnie robią to charytatywnie? Czy ja w ramach protestu mogę rzucać kamieniami w nich, bo taki mam zamiar? To będzie mój protest przeciwko uprawianemu przez nich terrorowi i utrudnianiu ludziom życia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Kapiszon(2024-02-08)
  • Może zrizumiesz, jak żarcia żarcia sklepie zabraknie
  • xD Niczego nie zabraknie
  • Ciekawe co by rolnicy mówili gdyby ludzie zablokowali im wjazdy na pola w czasie żniw. Tusk w Dolomitach na nartach, Ministrowie w warszawce jak będą chcieli się przemieścić to polecą samolotem lub helikopterem oczywiście nie za swoje pieniądze i nie odczują tych protestów. Wywalić wóz gnoju pod bramą domu ministra i tyle, jak żona zadzwoni że nie może wyjechać z domu bo ma kupę g... a przed bramą to minister dopiero się tym zainteresuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    gość 123(2024-02-08)
  • Pluj na chleb, mleko, mięso.... itd. zobaczymy jak długo będziesz żył samym pluciem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Jerzy40(2024-02-08)
  • @Jerzy40 - Chleba nie jem, mięso rzadko, mleka nie pije - żyję :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Tralala(2024-02-08)
  • @Tralala - Chleba nie jesz, mięso rzadko, a mleka nie pijesz? To obyś też nie pierdział, bo UE obciąży cię opłatą klimatyczną :)
  • @Jerzy40 - To idźcie blokować Wiejską w Warszawie a nie zatruwacie życie zwykłym obywatelom.
  • Żebyś baranie zrozumiał!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    teraz wiesz?(2024-02-09)
  • Jeden dzień nikogo nie zbawi. Walczą o swoje i o nasz żeby jeden z drugim miał co jeść. w W- wa walczą inni rolnicy. Dobrze by było. uszanowac ich wolę a nie psioczyc
Reklama