UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeżdżę 10 lat tą trasą i nawet nie miałem sytuacji, żebym wpadł w poślizg. Jestem jakiś uzdolniony rajdowo? Mam ponadprzeciętne umiejętności? Nie. .. recepta jest jedna; Noga z gazu, jadę wolno i zawsze dojeżdżam cało do celu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    66
    14
    Wyprzedzacze mistrzowie(2021-03-11)
  • @Wyprzedzacze mistrzowie - Dokładnie tak !!! Do tego jeszcze trochę wyobraźni, której wiele kierowcom brakuje.
  • @Wyprzedzacze mistrzowie - no 20 km/h, szacun
  • I co to ma do rzeczy, że 20km/h? Warunki są beznadziejne to jedziesz i 10km/h. Lepiej być 10-20-30mintu później u celu niż w ogóle nie dojechać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    Wyprzedzacze mistrzowie(2021-03-11)
  • @Wyprzedzacze mistrzowie - i na zielonym świetle czekać 2 minuty, aż coś zaiskrzy, na zakręcie można samochód przepchać itd
  • ty mozesz jezdzic szybciej. Spoko i luz, istnieja takie pojecie jak selekcja naturalna. Swiat bedzie lzejszy o jednego imbecyl@
  • @Wyprzedzacze mistrzowie - To sie nie zdziw czasami jak nie dojedziesz cało. Możesz jechać niewiadomo jak ostrożnie a wystarczy, ze z nad przeciwka zetnie Ci ktoś zakręt i cyk leżysz w rowie albo stłuczka. Z drugiej strony większość takich sytuacji jest przez zakały drogowe, które jeżdżą zbyt wolno. Chyba każdego to denerwuje i trzeba wyprzedzić. Hashtagi: #Sapek
  • @Bisex - Jedze raczej nieco wolniej to może będziesz dłużej żył. Znasz te przysłowie, śpiesz się pozwoli.
  • Jak trzeba to i nawet 20
Reklama