UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego jako współmałzonkowie mieszkający pod jednym adresem będąc współwłaścicielami danej nieruchomości otrzymujemy dwa identyczne listy z wymiarem podatku od nieruchomośći w dwóch różnych kopertach? (5 zł a 10 to chyba jest różnica) Może tam w urzedzię trzeba szukać ukrytych bezsensownych kosztów? Nadmienię że odebrałem dwie koperty za siebie i żonę bez jakiejkolwiek weryfikacji że ja to ja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    15
    marnotrastwo(2024-02-23)
  • @marnotrastwo - Masz rację.10 mieszkań 30 współwłaścicieli, 30 listów X 5zl =150 PLN zamiast 50 PLN. Absurd
  • @marnotrastwo - Potwierdzam, też mam takie przemyślenia. Też otrzymujemy dwa identyczne papiery..
  • @marnotrastwo - Poczta jest droższa ale bardziej profesjonalna i bezpieczniejsza dla przesyłek. A co jeśli ktoś z doręczających zostanie pobity ?? Jest w pracy czy nie jest w pracy?? może pobity nie koniecznie bo to nie lata 90,ale pies jak ugryzie ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    22
    okoniowaty(2024-02-23)
  • @okoniowaty - Jak pies ugryzie, pozostaje wozić się w Matizie.
  • @marnotrastwo - Tak mówią przepisy to nie wymysł urzędników!
  • Weź koło i p.. się w czoło!
  • Pies to frajer, a co jak dzik wyjmie szable, I Cię zdzieli w udo nagle, tak zza winkla, albo drzewa, wtedy pomóc jemu trzeba, rzuć mu piątkę, to odejdzie, jak Kołodzej- cicho będzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Style.(2024-02-24)
Reklama