UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I po co te wyrzucanie pieniedzy - język Braille podobnie jak Morsea, którego wkładali mi do pały przez cały dzień w wojsku w Nowym Dworze Mazowieckim I tak przez pół roku, zdobyłem w tej umiejętności l klasę, to jest porównywalne z biegłą maszynopistką, ktora w tekście pisanym potrafi uderzyć w klawiaturę OK 400 znaków na minutę, I co mam z tego dzisiaj? - wszystkie znaki pamiętam - I ta umiejętność nie pr:ydaje się do niczego, a zaśmieciła mi mój umysł, że titawa wciąż przypomina o sobie tylko w złych snach, - dzisiaj niewidomy ma nawigację I inne opcje w telefonie, które go o wiele szybciej doprowadzą do celu jak przestarzały Brallie. Missanie porzuć komusze myślenie idz do przodu- stare jest dobre, ale tylko wino!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    24
    Bimbrownik(2024-06-05)
  • @Bimbrownik - Która nawigacja pomoże niewidomemu poruszać się po korytarzach UM? Widać, że w wojsku braille może i nauczyli, ale za to rozum kompletnie wybili.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Ploterek(2024-06-05)
  • @Bimbrownik - Rzeczywiście masz nad czym ubolewac. Nie trac nadziei - moze jeszcze kiedys stracisz wzrok i wtedy nabyta w wojsku umiejetnosc sie przyda?! Żal mi ludzi, ktorzy nie potrafia wykorztstac swoich talentów, umiejętności, kompetencji. Zamiast ubolewac nad tym, pomysl jak mozesz to wykorzystac. Sa rozne stowarzyszenia, fundacje itd. Moze po prostu udzielaj sie charytatywnie :)
  • Ma pan dwie dłonie? Czy mógłby pan wykorzystać swoje zdrowie i talent.. mam 2 ha do przekopania. Tak oooo charytatwnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ministrant(2024-06-05)
  • @Ministrant - Takich cwaniaków jak Ty mamy wszędzie, każdy by się bujał na czyichś plecach, wszędzie pełno rudzielców, obiecywaczy, w sejmie też ich tam pełno, - a tym co mało namiar robią na PE, to nie ludzie to hieny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Baranek Boży(2024-06-05)
  • @Bimbrownik - "zaśmieciła mi mój umysł, że titawa wciąż przypomina o sobie tylko w złych snach, "... Jako człowiek z nikiem: Bimbrownik, powinieneś wiedzieć, że powtórna filtracja, może pomóc pozbyć się tego tak obrazowo opisanego, a występującego u Ciebie efektu...
  • @Ministrant - Nie pan, tylko pani. Dłonie mam, ale nie narzekam, jak tamten pan, że coś mi nie jest potrzebne. Nadmiaru czasu nie mam, bo umiejętnie wykorzystuję każdą chwilę - na pracę, odpoczynek, przyjemności. Trzeba umiejętnie gospodarować swoim czasem.
Reklama