UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale Was boli żeby pod zdjęciem podpisać że widoczny jest minister Śliwka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    16
    Ruminek(2023-07-06)
  • @Ruminek - Przypomnę Tobie fragment tekstu: " Władze obu gmin podpisały w Warszawie porozumienie w tej sprawie z Polskimi Kolejami Państwowymi". Jest to oficjalny komunikat. Napisz, w jaki sposób p. Śliwka mógł przyczynić się do sukcesu gmin, okay? Człowiek ten potrafi, po prostu, prezentować się i zabiegać o to, by zaistnieć w pamięci wyborców. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    21
    RomanR(2023-07-06)
  • @RomanR - A czy ja gdzies napisałem że min. Śliwka do czegoś się przyczynił? Zarówno PIS I PO i całą resztę mam głęboko w poważaniu. Mi chodzi o zwykły obiektywizm dziennikarski. Jak Wcisła np. stoi w 7 rzędzie za kwiatem pod parasolem to zawsze jest podpisany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Ruminek(2023-07-06)
  • @RomanR - Gdybyś przestał oglądać TVN i samodzielnie myślał to wiedziałbyś od czego jest minister Śliwka. Wy zawsze mówicie zanim pomyslicie, to takie tuskowe :)
  • @Ruminek - Nawiedzony jesteś. Cytat jest ze Śliwki to chyba nikt go nie deprecjonuje. Gminy te i tak kasy nie miały na remont to ich wywłaszczyli praktycznie.
  • To sobie strzeliłeś w kolano... Podsekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych. Żaden minister. Jakieś to klasyczne polecieć hasełkiem TVN a samemu guzik wiedzieć o swoich idolach; )
  • W TVP Ci powiedzieli że to minister a Ty uwierzyłeś pionku. Gostek od niczego, Sasin tak zarobiony jest że podwładnych musi wysyłać na szopki medialne.
  • @RomanR - To proste. To wiceminister Śliwka doprowadził do włączenie dworca w Pasłęku jeszcze do obecnego planu inwestycji PKP. Są na to dokumenty. Hashtagi: #dworzecpaslek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    holland(2023-07-07)
Reklama