UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Portel. pl- czy redakcja skoro nie blokuje komentarzy pod ścisle informacyjnym artykułem bierze odpowiedzialnosc za ich treść? Jak długo pozwalać bedziecie na publiczne obrażanie bohaterów narodowych? Na bluzgi pod adresem organizatorów, czy uczestników?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Latarnik(2024-07-30)
  • @Latarnik - Dokładnie tak. Poziom tej dyskusji jest żenujący. Ja jako Polka jestem zażenowana. W Warszawie i nie tylko gromadzi się mnóstwo osób, przyprowadzają dzieci. A u nas... pokazaliscie właśnie poziom komentarzami. O sensie powstania nawet nie będę pisać... nie to miejsce, nie ta strona, nie Ci odbiorcy. Zachęcam jedynie do wejścia na stronę Muzeum PW i przejrzenie Archiwum Historii Mówionej. Może Powstańcy Wam wytłumaczą po co był ten wysiłek.
  • @GRC - Ja jestem zażenowany takimi wypowiedziami, jak pani. Dlaczego mamy świętować porażki, nie pamiętam byśmy świętowali takie powstania jak chociażby wielkopolskie i śląskie? Tylko wiecznie trzeba wracać do porażek, wiecznie. Wspominać jak było źle, jaka stała się tragedia, a zwycięstwa są pomijane. I to jest właśnie argument, sama nic nie powiem, poszukajcie sobie. Ja jestem dumny ze zwycięstw polskich powstańców, a nie porażek.
Reklama