UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem knypkiem bawiącym się w przedszkolnej piaskownicy i wielokrotnie byłem świadkiem przekroczenia bariery dźwięku. Nad naszym miastem. Tylko to były lata osiemdziesiąte, (ś)Migy latały trochę wyżej, ale i tak było widać ówczesną, sojuszniczą, czerwoną gwiazdkę na tych samolotach. Pamiętam jak dziś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    DasModel(2024-06-21)
  • @DasModel - Nie wygłupiaj się. Nie widziałeś czerwonych gwiazdek, gdyż ich nie było na MIG 17,czy MIG 19.Z poziomu piaskownicy widziałeś jedynie gwiazdki w oczach rówieśniczki. W Królewie stacjonowały MIGI z polską szachownicą. Czerwone gwiazdki masz, zapewne, w swych nocnych marzeniach, a może wspomnieniach? Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RomanR(2024-06-21)
  • @RomanR - Muszę Cię zmartwić. Widziałem wielokrotnie czerwone gwiazdy na Migach - przelot nie wiem skąd do za pewne lotnisk okolic Królewca w początkach lat 80,ale nie na lotnisku w Malborku.
  • @N.p. - Sam napisałeś:" przelot nie wiem skąd... ". Ja pisałem o Królewie Malborskim. Nie o Królewcu. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RomanR(2024-06-21)
  • @RomanR - W którym miejscu napisałem, że one z Królewa leciały? Doskonale wiem co widziałem. I MIGi i niejednokrotnie śmigłowce i na 100% niektóre z nich miały gwiazdy zamiast szachownicy. Niektórzy twierdzili, że te śmigłowce latały nad naszym miastem (i nie tylko) w pełnym uzbrojeniu z bombami włącznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    DasModel(2024-06-21)
  • @DasModel - A te gwiazdy to białe czy czerwone?
  • @DasModel - Niektóre z Królewa a niektóre z Królewca ale to już minęło i nie wróci więcej !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cicipuch(2024-06-22)
Reklama