UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No tak.. Chłopaki sie ciesza. Fajnie ze maja nowa siedzibe, gratulacje. Na pewno bedzie im sie lepiej pracowalo i wydajniej, jednakże aż sie prosi zapytac o pare kwesti zwiazanych z sama inwestycja (do nich nic nie mam ale do tych ktorzy sobie wymyslili ta inwestycje juz tak): 1."Obiekty przy ul. Bema były z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych i nie spełniały one przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczących strażnic" - jak społeczeństwo ma to zrozumieć? Ja glupi nie jestem i wiem, że skoro cywilizacja jest na tak wysokim poziomie, że przekopy mierzei nam nie straszne, wyloty w kosmos i sondowanie powierzchni Marsa również a więc: zamiast wydawac 25 mln zl na nowa siedzibe nie mozna bylo zmodernizowac poprzedniej za ulamek tej kwoty? pewnie ze mozna bylo ale tak bylo prościej wydac kupe hajsu twierdzac ze poprzenia nie spelnia wymagan. czyja to wina ze nie spelnia? to pytanie retoryczne na ktore wszyscy inteligentni powinny znac odpowiedz. Po drugie po co im sauna i silownia skoro sa takowe dostepne w Elblagu? Skoro sauna i silownia zostaly, a zostaly zbudowane z pieniedzy podatnikow to kazdy podatnik powinien miec prawo wstepu i korzystania z tych dwoch miejsc. W przeciwnym wypadku prokuratura powinna sie zainteresowac inwestycja czy oby nie doszlo tutaj do naduzyc i niegospodarnosci podczas investowania pieniedzy podatnikow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    pozdro600(2022-12-29)
  • @pozdro600 - @Pozdro600 Typie, spójrz na wyposażenie tej "siłowni" Kilka wiekowych sprzętów ustawionych w garażu, ot powód do śledztwa.
  • @pozdro600 - Skoro nie jesteś głupi to czemu zadajesz takie pytania ?Dlaczego ludzie kupują stare domy, burzą je i stawiają od nowa ?poczytaj trochę, pogadaj, kup i przekonasz się że remont takiego obiektu to nie ułamek kwoty tylko dokładnie odwrotnie, taniej postawić od nowa.. Nikomu tak jak strażakom nie należą się środki i sprzęt dzięki któremu mogą w czasie przerwy od pracy w terenie zadbać o swoje zdrowie i sprawność fizyczną i psychiczną, czy opasły strażak dymający na 2 etaty i ze zjebem jakimś z tyłu głowy, wyciągnąłby Cie z zagrożonego miejsca ?Czy wyobrażasz sobie żeby po remizie chodziło sobie teraz pół miasta na darmową saunę, bo im sie tez należy?zapewne masz wiecej mądrych pytań, rada :zastanów się -wtedy nikt tak głupi jak ja nie będzie na nie chciał odpowiadać. Chłopaki spod.998 powinni nie protestować, tylko dostać ze 30 tys wynagrodzenia za swoją ciężka, stresującą i odpowiedzialną pracę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Nic nie wiem(2022-12-30)
Reklama