UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przecież to powinno być wycelowane w decydentów i włodarzy, a nie ruszyliście ulicami miasta, hałasujecie i blokujecie zwykłych ludzi, którzy przez was nie zdążą do pracy, szkoły, lekarza... Nikt z was nie wpadł na to, że orszak przez miasto nic nie zmieni? Ci co decydują, siedzą w chałupach i się z was śmieją. Myśleć, myśleć, myśleć...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    110
    114
    ja_nie_wiem(2024-02-09)
  • @ja_nie_wiem - Przyjdzie czas i na budynki administracji rządowej, jak będzie potrzeba. Teraz, niech "zwykli ludzie" dowiedzą się o konsekwencjach swoich wyborów politycznych. Głosując na POPIS, doprowadzili do tego co mamy. Morawiecki, okłamując wyborców w kraju, podpisał polską zgodę na FIT 55 i napływ ukraińskich towarów rolnych bez ograniczeń i kontroli, Tusk teraz dopycha to kolanem. ETS2 wchodzi w budownictwo i transport od 2027,co oznacza między innymi, że będziemy płacić podatek od ogrzewania paliwami kopalnymi, za chwilę dyrektywa EPBD, wymuszająca kosztowne remonty i zeroemisyjność, o podatku od aut spalinowych nie wspominając. UE planuje wynieść produkcję rolną poza swój teren, żarcie mamy mieć z Ukrainy, czy Ameryki południowej, gdzie zachodni kapitał już popłyną miliardami euro. W takiej Polsce i Europie chcesz żyć?
Reklama