UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na takie miasto 7 tyś ? ośmieszacie się
  • Czyli 7 tys. Podstępnie namówionych do podpisu emerytów, reszta to grupa referendalna i ich rodziny!. Rembelski próbuje metodą Ziobrystów kilka procent podstępnie zwerbowanych ludzi, chce trzymać w szachu i układać życie po swojemu 90 kilku procentom Elblążan. Pytanie, kto tym steruje i jaki ma w tym biznes! I najważniejsze kto miałby zastąpić Wróblewskiego po rządach PiSowskiego komisarza?! Awanturnik i zadymiarz Rembelski czy PiSowski karierowicz Śliwka, który nawet nie jest z Elbląga! W Elblagu są inteligentni mieszkańcy nie dadzą się wciągnąć w tamten PiSowski zamach stanu na rok przed wyborami!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    32
    Kaczystan(2022-12-29)
  • @Kaczystan - Mam 40 lat i zlozylem podpis, takze przestac pitolic glupoty.
  • A wiec jesteś albo głupi albo z rodziny grupy referendalnej, jest tez trzecia opcja - opłacany PiSowski trol. Innych możliwości już nie ma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    20
    Kukuła(2022-12-29)
  • skoro stan wynosi faktyczny na poziomie 90 tys. to 1/10 to sporo gdzie tylko ta czesc oddala glos, Jesli reszta sie okresli to wcale nie tak zle
  • @ Na takie miasto 7 tyś ? ośmieszacie się. Czy ktoś będzie sprawdzał autentyczność tych podpisów ? Wiem że moja pisowska teściowa wymusza dane sąsiadów w podeszłym wieku. Kato fanatycy zrobią wiele by przejąć władze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Cebula(2022-12-30)
  • @Kaczystan - Niestety część mieszkańców nie zrażona do pis nawet mega inflacją. Są tacy którzy wierzą w każde słowo z tv
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niemundre elblagi(2022-12-30)
  • @Mam 40 lat i zlozylem podpis, takze przestac pitolic głupoty....40latek dał się zmanipulować jak emeryt "na WNUCZKA"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    Wstyd się przyznać(2022-12-30)
  • @Cebula - No to zebys sie nie zdziwił gagatku 7tys to wedlug ciebie malo? Przypominam ze w elblaskich wyborach bierze udzial maxymalnie 30 tys wyborcow. reszta to uspione baranki. Niestety wielki ptak i jego slupy nic dobrego dla elblaga nie zrobily, hamuja jego rozwoj, jesli jest szansa ich obalic to nalezy z tego skorzystac. Najlepsze jest to ze referendum utrudniaja i zniechecaja do niego towarzysze ktorzy w 2015 roku brali udzial w kodziarskich hucpach i wykrzykiwali ze im zabrano demokracje. zenujacy sa ci lewacccy towarzysze. Tak dla referendum!
Reklama