UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Według szacunków ekspertów Federacji Przedsiębiorców Polskich płaca minimalna w 2024 roku wyniesie 4254,40 zł brutto, natomiast minimalna stawka godzinowa zostanie ustalona na poziomie 27,80 zł - również brutto. " Pracuję w UM prawie 20 lat, w przyszłym roku mam pewną podwyżkę, bo mam niższa zasadniczą niż 4254.40zł brutto, czego Wy tak zazdrościcie urzednikom?
  • @??? - Chcesz się zamienić?
  • @??? - Pierdzenia w stołek, zazdrościmy.
  • To przyjdźcie też popierdzieć, nikt Wam nie żałuje, studia kierunkowe, przejdźcie casting i zobaczycie jak tu fajnie!
  • Zapraszamy, zrób studia, przejdź nabór i dostaniesz tą wymarzoną najniższą krajową po 20 latach pracy.
  • @??? - Wspołczuje, ale można zmienić zawód lub pracodawcę a nie wiecznie narzekać. Bezrobocie jest niskie i o wiele łatwiej można się przebranżowic niż było za rządów Tuska. Tylko odwagi i pracy nad swoim rozwojem.
  • @bra - A dlaczego to pracownik ma zmienić pracę? Pracę zachować a szefa wymienić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    27.05.2023(2023-05-19)
  • @??? - Jaka praca taka płaca... chcą podwyżkę fajnie ale niech na nią zasłużą bo obecnie niestety nie widzę powodu aby bumelantom fundować z naszyh podatków. To że ktoś pracuje gdzieś długo nie stanowi podstawy do tego aby zarabiać więcej (dodatki stażowe nadal obowiązują niestety) kilka osób w UM przebywa w pracy tylko ciałem.. umysł krąży gdzieś między olx a allegro... ponadto po kilku nawet kilku nastu latach potrafią nie wiedzieć czym się dokładnie zajmują. Oczywiście są jednostki które warto docenić. Resztę zwolnić zamiast dawać podwyzki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    Zielona kredka(2023-05-20)
  • @??? - Dużo ludzi ma studia, nie chwal się-bo nie masz czym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    studiowaty(2023-05-20)
Reklama