UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie piszą też o migrantach, którzy już są widoczni na ulicach Elbląga.
  • @Hm. - Są widoczni na ulicach od czasu jak ponad 250 000 właśnie PIS sprowadził do POLSKI, tak i za wielkie pieniądze dla siebie, Już od dawna chodzą ulicami i nie kłam i nie jątrz.
  • Nie kłamię i nie jątrzę. Oni po prostu już tu są.
  • @Hm. - Wyjaśnij więc, po co poruszasz temat imigrantów pod materiałem o burzy i deszczu? Trollowanie?
  • Akurat oni pracują i nie atakują ludzi jak terroryści szukający swojego miejsca na Ziemii. Może jeszcze ich PiS kazał Niemcom przywozić radiowozami pod Biedronkę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Precz z koalicja(2024-07-11)
  • @Precz z koalicja - "Może jeszcze ich PiS kazał Niemcom przywozić radiowozami pod Biedronkę?" Podłe kłamstwo PIS dla naiwnych wyborców, że PIS dba o Polskę niby. Brak słów na PISowskie metody dorwania się do władzy ponownie.
  • @Hm. - Ja pisałem o migrantach jakieś 2 lata temu. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że oni przyjechali na zaproszenie pisowców
  • @Hm. - Nie tylko pis ściągał migrantów za pieniądze. Kościół ściąga czarnoskórych księży
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    zapraszamy(2024-07-11)
  • @Hm. - To prawda kosmici są na ziemi od dawna. Ilu ich codziennie mijamy na ulicy. Co drugi to kosmita.
  • Ha, ha! Otóż to. Każdy jest kosmitą. Jednak gdyby tę prawdę powiedzieć komuś wprost, niejeden by się oburzył. Czuwaj. ; )
Reklama