UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytaliście już? POlecam, edukacyjna lektura; [Ratownik medyczny, który napisał list do redakcji Medonetu, pięć lat temu wyjechał do Wielkiej Brytanii. W Polsce na karetce przepracował 10 lat: Rekrutacja na stanowisko ratownika trwała długo, wymagała zdania wielu egzaminów, jednak udało się. "Dzisiaj wiem, że postąpiłem słusznie i nie żałuję mojej decyzji"– pisze dziś mężczyzna. Jak opisuje ratownik, na początku pensja nie jest duża, jednak po kilku latach pracy wzrasta do kwoty, za którą można przyzwoicie żyć z samego tylko etatu 🚩 Ratownik na Wyspach przepracowuje 37,5 godziny tygodniowo. Daje to ok. 150 godzin w miesiącu. W Polsce to często 300–400 godzin i więcej 🚩 Jak ocenia obecny system ratownictwa medycznego w Polsce, jak reagują ratownicy brytyjscy? Opisał w liście do Medonetu] #YesCannonsSlowMarket Hashtagi: #SocRev, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    lubie.kefir(2021-09-13)
  • @lubie.kefir - Chlopie! Co Ty porownujesz sie do UK tym bardziej ze wiekszosc czasu od poczatku lat 90 rzadzi nami jemiola w postaci zydostwa, no rece mi opaduja, wlacz jedynke w mysleniu. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Zbyszek 1(2021-09-14)
Reklama