UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czarnek nie ma zadnego przygotowania do zarządzania szkolnictwem. W zyciu nie pracował w placówce oświatowej, zero doświadczenia. Posadę dostał od partyjnych kolesi a te kocopoły ktore opowiada. .. to woła o pomstę do nieba. Ale o to im chodzi, zeby nie uczyć dzieci samodzielnego myślenia bo tępą masą łatwiej sterować. Już to przerabialiśmy.
  • Szkoła nie jest głównym źródłem wychowywania dzieci. Dzieci przede wszystkim wychowują rodzice. I to od nich zależy jak je wychowają. Ja uczyłam dzieci przede wszystkim szacunku do innego człowieka. Są samodzielni i mają własne zdanie. Każdy minister nauki wprowadzał swoje pomysły i czy były dobre? Ale tylko rządy PO są najlepsze. Ich pomysł z gimnazjami największa pomyłka od lat w edukacji. Na to my rodzice nie mieliśmy wpływu. Ale w kształtowaniu samodzielności i myślenia i uczenia życia w wartościach powinniśmy robić my szanując drugiego człowieka. Jak dzieci słyszą od swoich rodziców tylko krytykowanie i obrażanie ludzi którzy inaczej myślą do jakie ono będzie w przyszłości? Proszę niech Pani Alaa sama sobie odpowie na to pytanie
  • Pani minister z PO też, jak Pan Czarnej była wykładowcą akademickim i prawnikiem. Wtedy było dobrze a teraz źle. Logika kalego bo nie nasz minister Tragedia. Kłamstwo ma krótkie nogi. W dobie internetu wszystko można sprawdzić.
  • @Qwe - Dziwię się jakim cudem skończył studia. Duda też
Reklama