UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polski ład - żyć sie tu nie da. Butla gazu 75 zł i we wrześniu jeszcze ma podrożeć. Prąd w górę, smieci w górę, zywność drożeje o paliwie nie wspomnę. Emerytura 1200 zł po latach uczciwej pracy. Skandal!
  • Nie wiem gdzie Pani kupuje gaz ale ja ostanio płaciłam 55 zł za butlę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    0
    gosc123(2021-08-30)
  • No tak skandal bo to PIS rządził całe lata. Nie pamięta Pani rządów PO. Ja pamiętam. Ja i mój maż pracowaliśmy oboje nie wyrabialiśmy na zakrętach. Pracodawcy traktowali pracowników jak ś. .. .i płacąc im grosze. Teraz prowadzimy małą firmę. Stać nas wyjechać na wakacje i kształcić dzieci (studia). Za PO nawet nie marzyliśmy o wyjeździe na wakacje. A w Elblągu kto rządzi? PIS? Miasto emerytów i rencistów. Młodzi wyjeżdzają bo nie widzą tu perspektyw w tym mieście. Nie uważam że PIS robi wszystko dobrze ale to co robiło PO z nami zwykłymi ludźmi na pewno wielu z czytelników pamięta. Grupy uprzywilejowane podorabiały się w ich czasach a zwykły szary człowiek żył na granicy nędzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    3
    gosc123(2021-08-30)
  • @gosc123 - Wole PO. Lepiej było za PO. PiS to najgorsza zaraza najgorsze co nas spotkało
  • Tez wole PO. Od lat na nich głosuję
  • @gosc123 - Pampersa zmień!
  • @gosc123 - Wyjazd Pisowski pomiocie!!!
  • @gosc123 - Na Białoruś tam Twoje miejsce! Albo san escobar!
  • @gosc123 - Duże nadzieje pokładam w Donaldzie Tusku. Dobrze że wrócił. Wystarczyła chwila i już pis i KO idą łeb w łeb w sondażach. Nie damy się miernotom i ciemniakom
  • @gosc123 - Na wakacje cie stać? Chyba za bon turystyczny. Stawka godzinowa w pl jest trzykrotnie mniejsza niż w niemczech. To samo zus! Nie zmyślaj ze prowadzisz firmę, bo rzaden przedsiębiorca w te brednie nie uwierzy!
  • Idą łeb w łeb. .. Ale w Twoim sondażu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Budować(2021-08-30)
  • A ceny takie same, oj przepraszam! Zywnośc juz jest w polsce droższa
  • @Budować - Tak??? No jasne w tvp mówili inaczej
  • I po co ten hejt. %00 plus przy studiującej młodzieży raczej nie przysługuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Majka-219(2021-08-30)
  • Lepiej? Proszę napisać co było lepsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Majka-219(2021-08-30)
  • Jeżeli ma Pani dzieci to współczuje. Na kogo wyrosną? Przy braku szacunku rodzica do drugiego człowieka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Majka-219(2021-08-30)
  • Jak Ci tak źle w kraju to wyjedź. Nikt Cię tu nie trzyma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Majka-219(2021-08-30)
  • No jakoś w Elblągu widać jak żyją wszyscy Ci biedni przedsiębiorcy. I co nie stać ich na wakacje? Jakoś mi się nie wydaje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Majka-219(2021-08-30)
  • @Majka-219 - TVP już wyprała ci mozg
  • Kto u żłobu to mu było lepiej. Dlaczego po takim dobrobycie PO przegrało wybory a miało wszystkie media w swoich łapach łącznie z TVP. Zgadnij?
  • @W1T1 - Jak to media w swoich łapach? Tvp jest publiczna i taka winna pozostać, to PiS ją zawłaszczył i wsadził tam swoich ludzi poddanych Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jeśli mi teraz powiesz że tvn nalezy do PO to nie zamierzam z Tobą rozmawiać. Nie widze sensu
  • Super że już nic nie napiszesz. Twój bełkot jest żałosny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Majka-219(2021-08-30)
  • Oni tego nie rozumieją, klapki na oczach
  • Mimo wszystko, trzeba być bardzo ograniczonym żeby wierzyć w tę pisowską propagandę
  • Nie znam nikogo kto długo i uczciwie pracował z emeryturą 1200 złotych. Chyba że pracował na modne cały czas do dziś pół etatu i zgodził się na takie warunki.
  • Jak jesteś choć trochę kumaty to nie pisz bzdur że w tym kraju rządzi PO czy PIS. To tylko wykonawcy poleceń MFW i EBC włącznie z programami socjalnymi. Następna zmiana będzie to korygować. Tak jest od 1989 roku.
  • Mogłeś dłużej pracować i płacić ZUS. Ja nie narzekam na swoja emeryturę. .
Reklama