UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ani słowa o drożyźnie w sklepach ? Ani słowa o najwyższej w Europie inflacji ? Ani słowa o 40% podwyżce prądu, którą za chwilę nasz nierząd wprowadzi ? I nic nie da oszczędne zużycie energii. Oni się wycwanili. Podnoszą opłaty stale. Ani słowa o wzroście ubóstwa i zbiednieniu społeczeństwa ?Ani słowa o dojeniu kasy przez pissowców, ich rodziny i kolesi ? Ani słowa o aferach : kopertowych, respiratorowych ? Ani słowa o Misiewiczach, blond asystentkach z pensjami 60 000 miesięcznie ? Żałosna jesteś opozycjo. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    37
    dyzio(2021-08-30)
  • @dyzio - Jak rozumiem, ceny w sklepach ustala PiS, ceny metali ustala PiS (większość polskich hut sprzedana!), ceny ropy na światowych giełdach ustala PiS. Ale ten Kaczyński ma posłuch, nawet szejkowie arabscy Go słuchają!!!!
  • nie chcę Ciebie obrażać ale przyznaj szczerze : o ekonomii nie masz zielonego pojęcia. Ja mam. Dwa miliardy co rok na telewizję Kurskiego to była doskonała inwestycja. i robi swoje. Polowa społeczeństwa zmanipulowana i nafaszerowana głupotami i demagogią. Sukces osiągnięty. A teraz konkret. Tego Ci TVPiss nie powie. Cena jednego litra benzyny to 2 złote. 2 złote ! Kumasz ? 3 złote dokłada w podatkach Twój guru Kaczyński. Nie musi mieć układów z szejkami. .. .. Chcesz kolejne konkrety ?
  • @dyzio - Odkrycie na miarę Nobla. Ile jest podatków w benzynie wszyscy lub prawie wszyscy wiedzą. Pan Dyzio odkrył to niedawno, gratulacje. Telewizja państwowa jest w bardzo wielu krajach i tylko trzeba się zastanowić nad źródłami jej finansowania. Do niepłacenia abonamentu jak pamiętam nawiało PO i Tusk.
  • @W1T1 - Telewizia publiczna jest potrzebna, ale nie upartyjniona
  • @W1T1 - to powiedz o tym paliwie swojemu partyjnemu towarzyszowi, bo głupa rżnie. A telewizja publiczna powinna być, jak najbardziej. Natomiast partyjna, posługująca się mową nienawiści i dzielącą naród - kategorycznie nie !!!
Reklama