UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a kto ma pierwszeństwo na przejeździe rowerowym w okolicach hotelu młyn gdzie ścieżka rowerowa przechodzi z jednej na drugą stronę ulicy, rowerzysta czy auta?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    zakłopotany(2021-07-28)
  • @zakłopotany - jeśli rowerzysta, to według mnie na tym przejeździe powinny być ustawione znaki stop dla rowerów bo będziemy mieć tam sporo wypadków, dziś jeden pryk wyjechał mi prosto pod kola nawet nie odwracajac głowę w moja stronę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    4
    zakłopotany(2021-07-28)
  • @zakłopotany - przeczytaj kodeks drogowy i nie będziesz zakłopotany.
  • Sam nie znasz odpowiedzi a cwaniakujesz.
  • @zakłopotany - Czy ZZM łaskawie zaznaczył ścieżkę przez ulicę ? Jeśli nie to ustępujesz samochodom.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2021-07-28)
  • @GłębokaMyśl - My nic nie znaczym tylko kosiarom jeżdzim
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Największa kosiara(2021-07-28)
  • @zakłopotany - przeczytaj dzbanie przepisy ruchu drogowego i się nie kompromituj na forum
  • @zakłopotany - Odpowiedz znajdziesz w kodeksie :) Jak nie umiesz wygoogolac to masz ponizej Art. 27. 1.Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu dla rowerzystów, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa rowerowi znajdującemu się na przejeździe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Jerzy Lebioda(2021-07-28)
  • @zakłopotany - Zakłopotany zsadzasz 4 cztery litery z rowera i przeprowadzać po przejściu czas zapoznać się z kodeksem a nie bezmyślnie kręcić pedalami
Reklama