UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaspali, czy nie zdążyli wytrzeźwieć? Pięknie was Morawiecki załatwił, a teraz odwalacie cyrk. Wypad na Nowogrodzką i pod Sejm.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    107
    87
    Antypiss(2024-02-20)
  • @Antypiss - a tych rolników strajkujących na zachodzie również załatwił PiS? Włącz myślenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    13
    Andronikus(2024-02-20)
  • @Andronikus - Ale wy walczycie w obronie polskiego rolnictwa, a nie europejskiego. Prawda dzbanie? Mnie nie interesują Niemcy, czy Francja. Patrzycie na nich z obrzydzeniem, a teraz wielce się przejmujecie zagranicznym rolnictwem? PiS jakby miał jaja, to by wycofał się z tej inicjatywy, załatwili was bez mydła, a ty mi typie tłumaczysz, że to nie ich wina. Plują na was, a ty się cieszysz, że pada deszcz. Taki koleś jak ty ma prawa wyborcze, żal mi ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    Antypiss(2024-02-20)
  • @Antypiss - Po co piszesz te bzdury. Tusk mógł sprawę załatwić a nie załatwił. Wasi lewaccy posłowie głosowali "za" więc teraz pisanie o Morawieckim czy Nowogrodzkiej jest po prostu słabe a przede wszystkim kłamliwe.
  • Jakie słabe to. Głosowaliście na PiS, które was załatwiło, nie wycieraj sobie m.. herr Tuskiem, bo to Morawiecki jest winny. W poważaniu mam wasze blokady, nie jesteście pępkami świata. Unia nie pasuje? To oddaj dotacje z powrotem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    Antypiss(2024-02-20)
  • @Antypiss - Z tego co pamiętam to ryży wuj obiecał wszystko po jednym dniu jak wygra wybory. A nie będę już pisać o 100 konkretach bo też nic nie ma. A zapomniałem jest zwijanie państwa. Gdzie Kołodziejczak?
  • @Antypiss - Ty też dygaj bo Morawiecki też cię dyma
Reklama