UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • TV Republika bez akredytacji na szczyt rolniczy z udziałem Tuska. "Boją się pytań jak diabeł święconej wody". Telewizja Republika nie otrzymała akredytacji na dzisiejszy Szczyt Rolniczy z udziałem premiera Donalda Tuska. - Po raz kolejny mamy przykład wspaniałej, uśmiechniętej Polski, otwartej na dziennikarzy. Widzimy, jak to wygląda w praktyce. Po raz kolejny Donald Tusk i koalicja 13 grudnia boją się jak diabeł święconej wody pytań zadanych przez TV Republika
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    24
    Precz z PO-PSL-SLD-2,50(2024-02-29)
  • @Precz z PO-PSL-SLD-2,50 - ta twoja TV, kłamie jak najęta - ale te kłamstwa Ci pasują. Mimo wszystko to same kłamstwa.
  • @Precz z PO-PSL-SLD-2,50 - Pisowskie metody nie odpowiadają pisowkim aparatczykom. Komedia. Otwartej na dziennikarzy a tam pracują jacyś dziennikarze? Sieroty wywalone na pysk z TVP Info.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Darecki42(2024-02-29)
  • @Precz z PO-PSL-SLD-2,50 - jak zdrówko naczelnego czopka i pisowskiego wazeliniarza?nie żeby mnie to obchodziło-wręcz przeciwnie ale z "utęsknieniem"czekałem na kolejny koment aby sie posmiać. A ty wize kupiłeś czy zrzucili cie na spadochronie?spróbuj ten swój slogan PO... napisac w innej kolejnosci bo nie wierzę że potrafisz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    ciocia i babcia karolci(2024-02-29)
  • @Precz z PO-PSL-SLD-2,50 - Po co PiS tuskowe konferencje? Opozycja nie ma wpływu na nic. Mają swoje media i TV Republika się sama wyżywi darowiznami swoich darczyńców i reklamodawców. Wolne prywatne media tak już mają wiesz. Coś mi się wydaje, że przejście do opozycji nie służy PiS dlatego z ogonem podkulonym chodzą teraz do TVN24.Przeprosili się z wolnymi mediami jak skończyła się partyjna telewizja Kaczyńskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Marcin40(2024-02-29)
Reklama