UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pisowcy nawywijali, więc ja nie mam zamiaru płacić za ich decyzje. Gdzie rolnicy mieliście rozumy 15.10? Ja wam powiem, życzę wam jak najgorzej, nie jesteście zbawicielami narodu. Istnieje coś takiego, jak wolny rynek i handel. Wy wyjedziecie na pola latem, to ja skutecznie będę wam utrudniać dotarcie do pól. Unia jest zła, ale jak chodzi o pieniądze, to wiecie gdzie kundle uderzać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    9
    Antypiss(2024-02-29)
  • @Antypiss - Tylko tyle że wystarczy sprawdzić jak głosowano w PE. To europosłowie POKO, Lewicy PSL głosowali za zielonym ładem. Jak już chcemy komentować to trochę merytoryki a nie emocji.
  • Przepraszam panie poprawny, a kto jest komisarzem ds. rolnictwa? Kto tak zachwalał ten twór? Emocje? To mogą sobie schować i siedzieć spokojnie w domu i na polach. Sami są sobie winni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Antypiss(2024-02-29)
  • Co ty bredzisz. Zielony Ład reklamowany przez PiS jako zgodny z rządowym programem dla rolnictwa. Europosłowie PiS glosowali przeciw co komisarz Wojciechowski współtworzył??? Serio komedia; )
  • @Antypiss - Głos rozsądku. Darmozjady myślą że nas zbawią. Prywatne kieszenie się liczą nie jakaś tam UE.
Reklama