UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @RA89-niby masz racje, tylko jak wybrać które marzenia chciejców spełnić - wyciąg, basen, ścieżkę rowerową, przydrożny warsztat dla rowerzystów, itp, itd. Nie jeden z tych pasożytów darł paszczę że mu się nudzi na Gęsiej Górze. Praktycznie wszystko należałoby monitorować, a skąd kasę na to brać, poza tym jak długo uchowałby się tam monitoring??? Elbląg to nie Olsztyn z budżetem 100 razy większym. Jedno jest pewne, degrengolada żuli osiągnęła maksimum, nic dla nich nie przedstawia żadnej wartości, liczy się tylko siła mięśni. Nigdy wcześniej nie było takiego zbydlęcenia, dlatego nie warto dla plebsu (za darmo )w nic inwestować. Normalny człowiek znajdzie dla siebie miejsce do rekreacji, którego te chwasty jeszcze nie zrównały z ziemią.
  • Myślę, że kasa ( może nie w całości i nie w jednym czasie) by się znalazła. Gdyby, ktoś siedzący na wyższym stołku pomyślał jak je zainwestowac żeby coś może się zwróciło? Poszukał sponsorów albo innego źródła dofinansowania? No nie wiem sposobów jest mnóstwo. Nie będę się mądrzyć bo faktycznie Elbląg nie jest jakos szczególnie bogaty na tle innych polskich miast ale jest mimo wszystko ładnym miastem z potencjałem zwłaszcza teraz jak S7 jest oddana do użytku. Można by zatrzymać w mieście ludzi młodych, pchnąć życie w stare Miasto. Pewnie to marzenia ściętej głowy ale lepsze to niż inwestycje dla wandali.
Reklama