UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jesteśmy zgodni- sprawca (sprawcy)muszą ponieść konsekwencje, bo wieloaspektową agresję trzeba powstrzymać. A jej podłoże staje się coraz bardziej żyzne, bo i hejt jest bardzo żyzny. W kraju i u nas. Koszula bliższa ciału, więc właśnie co u nas? U nas „kalizm” (Sienkiewicz i Kali)ma się raczej dobrze. Odczułem ja, odczuł pryncypialny b. członek RN spółki komunalnej w latach 2014-16,ujawniający wielokrotne naruszenia prawa zamówień publicznych. Hejt siecią krajową, TOR i z serwerów chorwackich nie pobudził oficjalnego Elbląga. A dzisiaj? „Zorientowany” tolerowany podwładny może obrażać, oczerniać i kłamać, że to nie on czy oni. Hejt ścigamy, a jakże; ten zewnętrzny. A ten "służbowy"? Z mojego pisma do Ratusza z 01.07.2021: „Postępowanie prokuratorsko-policyjne ustaliło na podstawie informacji firmy dostarczającej internet, że zniesławiający Posłankę, Prezesa EKO i mnie jako „karę” za doprowadzenie do ujawnienia Umowy o zaopatrzeniu w ciepło- anonimowy wpis pod artykułem magazynu portEl z XII. 2020 r. - był dokonany z komputera, który łączył się z internetem na mocy umowy zawartej w ościennym mieście, stanowiącym kuźnię „menedżerską. Podano dane osobowe sprawcy”. Otrzymałem (nie)odpowiedź. Bez nawiązania. Czy w 99 % samorządów „ten ktoś” byłby nadal na miejscu, na którym jest? My się chyba mieścimy w tym 1 %. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    RyszardKlim(2021-08-14)
  • @RyszardKlim - W sedno!
  • Medium @RyszardKlim - Hmm, i ten "ktoś"jest na tyle człowiekiem bez honoru, że sam nie odchodzi? Pański wpis bardzo wiele mówi, dziękuję!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2021-09-05)
Reklama