UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie prezydencie - nie ma za co. Naprawdę nie ma za co. Ludzie mają pana i pańskich miernych, ale wiernych sługusów serdecznie dość, uratowało wam d... to, że na mieście nie było stanowisk do zbierania podpisów lub przyjmowania list. Ja sama, niezmotoryzowana, jak miałam szukać wieczorem po pracy lokalu na Obrońców Pokoju, gdzie można te listy złożyć - poczułam się zniechęcona. Słaba organizacja całego przedsięwzięcia i brak stuprocentowego zaangażowania inicjatorów - to was uratowało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    6
    Smutny Elbląg(2023-01-09)
  • @Smutny Elbląg - Swięta racja tych co mają Wróblewskiego dość właśnie policzył Rembelski Co prawda nie wierze nawet w te jego 9 tyś podpisów moim zdaniem ma góra 5 tyś Tylu nierozgarnięty Remebelski znalazł pokazując jakie cienkie są pisiorskie kadry, Wróblewskiego uratował spokój - ani razu nie stracił zimnej krwi a argumenty Stefka z dupy rodem i do dupy się nadały co o rozumie Elblążan świadczy jak najlepiej. Jak coś ma dwa garby i pluje to dla mnie to jest wielbłąd nawet jak staje na swóch nogach i mówi że jest flamingiem. Dla reszty Elbląga Rembelski to PISowski sprzedawczyk i tak odejdzie w niebyt - i bardzo dobrze,
Reklama