UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dopóki ta banda będize rządzić miastem to Elbląg będize degradowany rok po orku. Wyskakują inwestycjami TYLKO w roku wyborczym, bo te gnoje dobrze wiedzą, że wyborca ma krotka pamięć. Za takich nas właśnie mają. Dlatego tez tak ważne jest referendum tu i teraz a nie czekanie do wyborów. Ci wszyscy, którzy olali inicjatywę referendum, w strachu przed mitycznym PiSem i innymi manipulacjami Wrobla i spółki, będą winni tego, gdy ci ludzie znów wygrają, czyli postępującej degradacji miasta. Mam nadzieję, że grupa referendalna podejmie kolejną próbę, ale tym razem bez chowania się tylko z wyjściem na miasto. Gwarantuję, że wtedy uzbierają nawet i 30 tys podpisów :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    23
    Do_pomorskiego(2023-01-09)
  • @Do_pomorskiego - ty już nawypisywałeś na info. wystarczy kompromitacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    TAKA JEST PRAWDA(2023-01-09)
  • @Do_pomorskiego - Ja rozumiem, że macie ból d... bo Was oszukano w temacie referendum ale koniowi to zamelduj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Darecki42(2023-01-09)
  • @TAKA JEST PRAWDA - A co prawda cię boli, a może chcesz dalszej degradacji miasta z Wróblem na czele? To nie jest Pcim Warmiński tylko miasto z potencjałem i nie zasługuje, żeby rządził nim sołtys. Referendum było nadzieją, żeby to coś odsunąć od władzy raz na zawsze. Tylko potem nie biadol, że "nic się u nas nie dzieje".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    Do_pomorskiego(2023-01-09)
  • @Darecki42 - Bólem d-py bym tego nie nazwał, a raczej zawodem tego, że to g-wno nadal będzie degradować i ośmieszać nasze miasto z potencjałem na rozwój. Dopóki ich nie odsuniemy to na zawsze będziemy Pcimiem Warmińskim z sołtysem Wróblewskim - jak przystało na post-rolnicze województwo szuwarowo-bagienne. chcesz takiego miasta?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    Do_pomorskiego(2023-01-09)
Reklama