UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Falej ubliża rzadowi i samemu premierowi. A teraz zaczyna żebrać. Jedno dobre i jedyne dla Elblaga PiS rzadzi w Polsce dalej i w Elblagu mlody ktoś wykształcony z PiS na prezydenta. Wtedy wyjdziemy z zaśćianka, a może coś wiecej( wojewodztwo Żuławskie)
  • Chyba obiad ci zaszkodził pisiorze ale pomarzyć masz prawo
  • PO - rudy dziadek i bolek
  • Ale że zebrać? Jakie to pisowskie- dajemy tylko swoim, jak ktoś nie zgadza się z nami to mu żebranie pozostaje. Otóż nie- zasranym obowiązkiem rządu jest działać na rzecz całego kraju bez względu na poglądy. Mnie się nikt nie pyta czy chcę żeby moje (niemałe) podatki szły na ich uposażenia, kościół czy 500+, jak wyciągają łapy po podatki i inne daniny to poglądy polityczne się nie liczą? W myśl zasady to co twoje to i moje, a co moje to nie ruszaj?
  • Proponuję szafarowicza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Paweł 678(2023-07-10)
  • POpaprańcu nieudaczniku lewaku w jednym Tfu
  • @Mists - Po kulturze wypowiedzi poznasz zwolennika pis... Ktoś taki nie jest w stanie mnie obrazić.
  • he he, bo rozmowa z pisowcem, to jak taplanie sie ze swinią w błocie. im bardziej się taplasz, tym bardziej swini się podoba.
Reklama