UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czytacie z zrozumieniem czy nie. kierowca lawety czyli facet uważając że ma właczone lub nie pomarańczowe koguty myslał że jest swieta krowa, nie upewnia sie wychodzi na jezdnię i bach nie ma go!!!!!jestem sam strazakiem ochotnikiem powtarzam kamizelki, pobocze nie jezdnia. niestety ale sami policjanci czesto sie narażaja każąc nam puszczac tzw. wahadełko a potem wchodza jak swiete krowy na ulice bo kamizelka police ich ochroni. nie ma jak to wóz strazacki w poprzek drogi w przypadku tego pana prawdopodobnie nw. pan nie zachował szceólnej uwagi podczas pakowania busa!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    MMMMMM(2023-05-04)
  • @MMMMMM - ostatnio jechałem s 22,w sumie dość często jeżdżę busem, prędkość przekroczona minimalnie, można tam jechać 100 km/h jechałem 110 może 115.Policjant zatrzymał auto przede mną, to tak przechodził przez jezdnię, że musiałem hamować do 80,inaczej bym go rozjechał, myślałem, że mnie zatrzymuje, ale nie poprostu sobie przechodził. Kolejna sprawa przy węźle Frombork auta zaparkowane na na poboczu drogi ekspresowej - chyba jakiś pracowników - czy to jest normalne??
  • @MMMMMM - Ty idioto co piszesz Hashtagi: #Honda
  • @MMMMMM - Mijałem go wczoraj i się dziwiłem że jeszcze żyje że nie doszło do niczego a gdy wracałem za jakiś czas już było po, ,, tak naprawdę zero uwagi gościa co się dzieje do okola jak robót niezniszczalny się kręcił żadnego zabezpieczenia trójkąta czy zasrana flare powinni mieć i odpalić... pewno wyszedl za kabiny prosto pod tira szkoda i kropka
  • Ale... jak się widzi jako kierowca jakieś zdarzenie na drodze, czy poboczu to można zwolnić, nawet zmienić pas na lewy, co nie? Zwłaszcza, ze z daleka to widział. Tam nie ma zakrętu bez widoczności. Jak tak można jechać, nie rozumiem.
  • A jak się przyjedzie do zdarzenia, to można być trochę bardziej uważnym i nie wchodzić na pas gdzie jest ruch samochodowy, co nie? Może TIR nie mógł w tym momencie zmienić pasa, bo by spowodował kolizję, a wcześniej nie było takiej potrzeby bo nie było nikogo na pasie.
  • @MMMMMM - Kierowca ciężarówki zeznawał że widział człowieka, pomarańczowe koguty i samochód pomagający dla drugiego więc proszę nie zmyślać winny jest kierowcą który potrącił, ponieważ nie zachował uwagi i rozsądku jechał za blisko zamiast zmienić pas i tragedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Roocked(2023-05-07)
Reklama