UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na jakiej podstawie redaktor twierdzi, że kierowcy zostanie z góry zabrane prawo jazdy? Dlaczego zawsze to kierowca ma być winny zdarzeniu? Na Elzamie to jest prawdziwy Bangladesz, wielu ludzi nie ogarnia tam zasady prawej ręki i tak naprawdę każdy jeździ jak chce. Dziwię się, że właściciel terenu nie oznakował dobrze terenu tylko postawił znaki "strefa ruchu" żeby parking Elzamu był drogą publiczną i zadowolony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    26
    mtsz(2024-03-30)
  • @mtsz - Jestem tego samego zdania na codzien jeżdżę i samochodem i rowerem i jedni i drudzy mają swoje za uszami ale rowerzyści powinni szczególnie uważać tak karoserii nie ma, mam tylko nadzieję że temu rowerzyście nic nie będzie i wyzdrowieje.
  • @mtsz - "Elzamie to jest prawdziwy Bangladesz" - ale są też znaki i kierowca jest winny.
  • Na Elzamie nie ma znaków. Wiem, bo codziennie po tym terenie się poruszam po hurtowniach. :) Pod artykułem możemy tylko domniemywać zdarzenia.
  • @mtsz - Jeżeli postawił na parkingu znak "strefa ruchu", co jak sam stwierdziłeś czyni zeń drogę publiczną, tzn. że obowiązuje teraz tam prawo dotyczące użytkowania dróg publicznych, czyli kodeks drogowy tak? Zatem korzystający z drogi publicznej zobowiązani są znać te przepisy. I tu tkwi problem, gdyż ostatnimi czasy zbyt dużo jest użytkowników, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia i dodatkowo podczas korzystania z dróg publicznych, głowy mają tam gdzie słońce nie dochodzi. Uczestnictwo w ruchu na drogach publicznych to nie zwykłe pójście do ustępu! A efekty widać...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    No tak(2024-03-30)
  • @mtsz - Na podstawie :wyjeżdżał z myjni, inaczej mówiąc włączał się do ruchu, dla tych co nie mają prawa jazdy oznacza to że powinien ustąpić pierwszeństwa nawet kaczkom w kumieli, zajmij się czytaniem ze zrozumieniem odpoczną Ci hemoroidy Hashtagi: #Radekd
  • To Ty przeczytaj uważnie artykuł. :) Jechał od strony Circle K, a do zdarzenia doszło przy myjni. Był już w ruchu przejeżdżając przez mostek nad rzeką. Teraz pytanie gdzie był rowerzysta. Jeśli jechał od strony myjni to kierowca miał pierwszeństwo. Za to jeśli jechał od strony placów nauki jazdy to kierowca powinien był ustąpić mu pierwszeństwo. Niestety tego się nie dowiemy bo autor artykułu opisał zdarzenie nierzetelnie.
  • @No tak - A skąd wiesz którym wjazdem wjechał? Ja wczoraj jechałem od Circle o nie było Strefy Ruchu!
  • W którym punkcie mojego pierwszego wpisu, napisałem że ktoś "wjechał jakimś wjazdem"? Odniosłem się jedynie do tego co napisał "mtsz". A jeśli było tak, jak napisałeś, to pisz do "mtsz", a nie do mnie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    No tak(2024-03-30)
  • Znak D-52 "Strefa ruchu" jest przed stacją Circle K od Fabrycznej, na wjeździe vis a vis Jurexa oraz jak się skręca do Nomi od Grunwaldzkiej.
  • @mtsz - Skoro codziennie tam jeździsz, to przy każdym wjeździe ustawiony jest znak Strefa Ruchu.
  • Jest znak przed mostkiem. Więcej uważności.
Reklama