UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Ulica Wieżowa to wąziutka uliczka z kocimi łbami i dobrą widocznością, żadne tam wielkie przejście dla pieszych. Wymagać schodzenia z roweru w tym miejscu wydaje się śmieszne, bo tam ruch jest szczątkowy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    38
    Medium(2023-07-20)
  • @Medium - Szczątkowe to jest twoje myślenie. Są przepisy. Choćby po to żeby ustalić winnego.
  • Medium Równie dobrze kierowca mógł potrącić pieszego, który jeszcze mniej widoczny od rowerzysty. Postawa kierowcy budzi silne wątpliwości. Teraz coraz więcej jest rowerzystów z przyczepkami, w których wożą dzieci. Czy oni również mają schodzić z rowerów? Nie jestem rowerzystką, wręcz narzekam na nich na chodnikach, bo potrafią jeździć poza wyznaczoną ścieżką, gdy jest. W młodości jeździłam po jezdniach. Jako piesza aż boję się podchodzić do kosza przy przejściu dla pieszych, bo od razu auta stają niepotrzebnie... Ale żeby rowerzysty nie widzieć, nawet gdy narusza przepisy, to granda - uważam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    19
    Medium(2023-07-20)
  • @Medium - Tak, widziałem takiego rodzica z przyczepką z dzieckiem. Ha i z chorągiewką. Na wąskiej drodze od ronda Grottgiera Rawska w stronę Dębicy. Jakie spustoszenie w głowie trzeba mieć? Prawa rodzicielskie bym odebrał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    ujnbh(2023-07-20)
  • Medium @ujnbh - Błąd! Póki co świat właśnie w tą stronę idzie. Wózki-przyczepki mogą być w wersji dla dzieci i w wersji dla zwierząt. Niektóre z nich można przerobić na zwykły wózek dla pieszych. Niestety nie mieszczą się w małych windach. Sprzedawane przez Chiny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Medium(2023-07-20)
  • @Medium - Równie dobrze to mógł na niego spaść meteoryt. Rowerzystka wtargnęła na jezdnie łamiąc przepisy o ruchu drogowym.
  • @ujnbh - No to gdzie i którędy może jechać, a może w ogóle powinno być to zabronione ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    do mądralińskiego(2023-07-20)
Reklama