UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Posłanka poruszyła bardzo ważny problem. W 2022r. zanotowano ponad 2 tys. prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży do lat 18.150 zakończyło się zgonem. Z każdym rokiem rządów PiS statystyki są coraz gorsze. Od 2020r. nastąpił wzrost o 40%. Coraz więcej młodzieży a nawet dzieci ma problemy z uzależnianiem się od różnego ścierwa czy choćby gier, nagrywania/oglądania p o j e b an ych filmików z patostreamingiem włącznie. Mało się o tym mówi a rząd i politycy niewiele robią. W zasadzie rząd PiSu omija temat tak jak tych niepełnosprawnych protestujących w Sejmie. Inicjatywa godna szacunku.
  • @Cz - Prób samobójczych ponad, dwa tysiące a 150 się udało to faktycznie młodzi już nic nie potrafią po za komórką ! Marzy mi się by internet wyłączyć na tydzień, wówczas ta uzależniona ciemnota która dzięki net wie gdzie Wisła płynie, popełniała by masowo samobójstwo skutecznie. Nie o złośliwość mi chodzi, nie chce byśmy musieli się wyzwalać, odchodząc ale problem psychiatry należy zacząć od parlamentu, od złodziej, od siania wzajemnej nienawiści. Mam 60 lat i potrafię cieszyć się małymi rzeczami bo one dawały radość i sprawiały że byliśmy dziećmi, młodzieżą... a dziś młodzi rodzice by mieć czas dla siebie, by dziecko nie płakało przełączają bajki no i oczywiście komórki, rywalizacja między rodzicami. Takie czasy ? Nie tacy rodzice, takie patologiczne wychowanie sprawia że modna stała się depresja...
  • @As63 - As w całej rozciągłości masz rację, stawiasz dziś kolację, a jak czekasz do pierwszego, to ja stawiam dziś kolego, tylko nie mów gdzie dziš jemy, bo się zlecą znowu hieny.
Reklama