UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Port szoruje po dnie ? Hahahhaha a czego się dziwić jak od 10 lat mimo decyzji o przekopie nie zrobiono w porcie zupełnie nic nawet nabrzeży nie ma ludzie podziękujcie nieudolnym nieudolnym władza miasta tym poprzednim i tym obecnym oni nawet nie mają planów co do portu już lepiej jak by to sprzedali dla państwa przynajmniej powstał by port z prawdziwego zdarzenia oni sobie z naszego portu zrobili zagrywkę polityczna port jak stal tak stoji i tak będzie stał przez dziesiątki lat jednyne co to możecie sobie kajakiem popływać i to nie z inicjatywy miasta tylko prywatnego inwestora grupy wodnej jak można tak marnować potencjał na oczach wszystkich ja tego nigdy nie rozumiem komediodramat.... Hashtagi: #Portuniebyloiniebedzie
  • Chłopie, pisz po polsku, jeśli już przyszedł ci pomysł, żeby w ogóle coś napisać. Jezusie: "nieudolnym władza", "stoji". i inne kwiatki. Obciach. I ty się mienisz znawcą spraw portu? Wróć do podstawówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    rtrrrts(2025-03-18)
  • komediodramat. - to był za rządów PIS. komedia, to poziom rządów i obietnice - a dramat, że taż tylu naiwnych jest wśród Polaków. Posty pisane z błędami celowo, że niby z prostych ludzi się wywodzi. Tak naprawdę ma kasy jak lodu i siedzi przy kompie w farmie trolli.
Reklama