UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po komentarzach widać jacy zawistni cyniczni ludzie mieszkają w Elblągu. Wystarczy chwila zadumy i CHWAŁA BOHATEROM a nie pisać bzdury z nudów i nawet w taki dzień nastawiać Polaka na Polaka. Wstyd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    17
    Niszczlewactwo(2023-03-01)
  • @Niszczlewactwo - To Ty masz problem. Nie myl proszę, pisowca z Polakiem. To duża różnica.
  • To wyjaśnij różnice, ale to raczej wyborcy PIS są za Polską, a nie totalna opozycja która jest za Niemcami, a tym samym ich przyjaciółmi Ruskimi. W Elblągu mieszka dużo potomków wyzwolicieli, którzy mają duszę niewolników.
  • Oczywiście z Polakiem bardziej trzeba utożsamiać zwolenika PO czy partii Razem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    Niszczlewactwo(2023-03-01)
  • Medium @bra - Poważnie? Potomkowie wyzwolicieli z duszą niewolników??! :o Ja tu raczej widzę potomków faszystów, którzy są pierwsi do wyzysku narodu za miskę ryżu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Medium(2023-03-01)
  • Medium @Niszczlewactwo - Wysłuchałam dzisiaj najnowszej wypowiedzi Dariusza Kwietnia na YouTube. Wyjaśniał, co realnie kryło się pod hasłem "polowanie na zebry". Poszukajcie państwo, może znacie podobne hasła na tych ziemiach z przeszłości?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Medium(2023-03-01)
  • @Medium - Szkoda czasu na dyskusje z potomkami zwolenikami bolszewików i podobnych im frustratów z pod znaku sierpa i młota
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Niszczlewactwo(2023-03-02)
  • Medium @Niszczlewactwo - To może proszę się zainteresować 78 rocznicą słupa granicznego w Czelinie i kolorem użytych w uroczystości flag, artykuł pt. "Uczcili 78.rocznicę wkopania w Czelinie pierwszego słupa granicznego na Odrze [FOTO]".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Medium(2023-03-02)
  • @Medium - Mnie interesuje jak przeżyć w tym złodziejskim od lewa do prawa kraju a nie jakieś słupy i to co było 80 lat temu. Mamy tu i teraz, a teraz własny rząd nas okrada
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Art :)(2023-03-02)
Reklama