UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie daje na Owsiaka I jego złotego melona Rodzice nie puszczajcie dzieci na żebry dla satysfakcji i bogactwa Owsiaka.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    103
    111
    000009(2024-01-07)
  • @000009 - Co ja będę robił z moimi dziećmi to już nie Twoja sprawa. Dawałem i będę dawał dla Owsiaka. Mówisz że kradnie... spoko. Masz z mojej strony poparcie jeśli Ty zbierzesz tyle pieniędzy co Owsiak i zakupisz z tych pieniędzy tyle sprzętu do szpitali co on.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    61
    Pompek(2024-01-07)
  • @000009 - Czy to czym ciebie robiono to było sztuczne ?
  • @000009 - Daj na leczenie swojego mózgu.
  • @Kazio - a kim był ojciec twojego idola z żoliborza?
  • @Kazio - Pomagamy nie Owsiakowi, lecz potrzebującym. Nie podzielasz poglądów dających ofiarę, co zatem robisz na tej stronie? Może, po prostu, nie przeszkadzaj. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    RoomanR(2024-01-07)
  • @000009 - Żebyś ty i twoje dzieci nie potrzebowałaby sprzętu o tego Owsiaka
  • @us - A to owsiak kupuje sprzęt za swoje czy jak? Z darowizny na rzecz szpital to korzystać mogą jedni ludzi a drudzy nie? Czy jak mi sie nie podoba NFZ to mam nie korzystać z lekarzy? Czy jednak wyrazanie zdania na temat, machlojek finansowych owsiaka, powinno miec rację bytu, niezależnie czy pomaga czy nie. Zbierajac iles tam miliony i ileś milionów sobie przytula - ale niech tego nie ukrywa, niech pokaze zestawienia finansowe swoich fundacji. To jest proste.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Tralala(2024-01-22)
  • @000009 - NIKT nikogo nie zmusza jestes cynicznym rzalosnym losiem JAK ZACHORUJESZ TO MORZE WTEDY ODKRYJESZ PRAWDE
  • może nad morze, do szkoły nieuku
  • @000009 - Mówią, że nadmiar jest szkodliwy. Nie pal, nie pij i nie słuchaj czyich bredni. Będziesz mądrzejszy i nie będziesz pisać takich bzdetów. Nie chcesz nie wspieraj ale nie pisz bzdur.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Katrin(2024-01-28)
Reklama