UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląski ( i nie tylko)plebs zna tylko Zenka i resztę discopolowców. Dla nich kultura wyższa jest kompletnie niezrozumiała i nieatrakcyjna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    61
    16
    Smutna prawda o tym kraju(2024-05-17)
  • @Smutna prawda o tym kraju - Nie obrażaj Pan ludzi! Każdy ma prawo do swoich gustów muzycznych. Ja powiem tak idą ludzie z zakładów na bruk a ja mam się bawić!
  • @Smutna prawda o tym kraju - Koleś pod tytułem Danzel w roli kultury wyższej. Ha ha ha ha.
  • Przecież to nie obrażanie tylko stwierdzenie faktu. Plebs - w średniowieczu i czasach nowożytnych najniższa warstwa ludności miejskiej (najbiedniejsi), (... ) złożona między innymi z robotników najemnych, służby, „marginesu społecznego” (żebracy, przestępcy, prostytutki).... "Zgodnie z sondażami exit poll, najwięcej, bo 63,7 proc. wyborców z wykształceniem podstawowym oddało swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Niewiele mniej głosów PiS zyskał wśród osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym - 62,2 proc"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Wyjaśnione?(2024-05-18)
Reklama