UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy to jest może to samo małżeństwo, które przejęło w sposób aferalny nieruchomość przy Królewieckiej z 50% bonifikatą, wzięło dotację ze środków publicznych, nic tam nie robi, wystawiło obiekt na sprzedaż w necie a budynek kolejny rok już niszczeje? Czy to małżeństwo jeździ białym Porsche może?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    3
    ciekawy komuch(2024-08-30)
  • @ciekawy komuch - Pudło -jedno jechało na skladaku a drugie przodem na elektrycznej hulajnodze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    Ciekawość zabiła kota(2024-08-30)
  • @Ciekawość zabiła kota - Skoro się nie ujawniają, to na bank kapitalistyczne aferały, ludzie uczciwi nie mają powodów do utajniania swoich zakupów, zwłaszcza jeśli - jak twierdzą - chcą zrobić coś pożytecznego dla miasta. W zasadzie to można przyjąć, że każdy burżuj, który kupuje coś anonimowo od miasta i ukrywa ten fakt przed społeczeństwem, to planuje wyłącznie kolejny przekręt na majątku publicznym - prawdziwa cnota krytyk się bowiem nie boi:) #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    9
    ciekawy komuch(2024-08-30)
  • @ciekawy komuch - skąd ja znam ten głupi slogan na końcu wywodu?
  • Może z encykliki papieskiej albo z niedzielnego kazania? Choć szczerze wątpię żebyś z jakąkolwiek encykliką papieską się kiedykolwiek praktycznie zetknął:) #PrędzejWielbłądPrzejdziePrzezUchoIgielne...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    ciekawy komuch(2024-08-30)
  • @ciekawy komuch - Z tą instytucją od dłuższego czasu nie mam nic wspólnego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ciekawość zabiła kota(2024-08-30)
  • @ciekawy komuch - No toć stoi jak WÓŁ! Kupili od HARCERZYKÓW nie od MIASTA! Tak ciężko to pojąć?
  • "Właścicielem nieruchomości jest miasto, " - co najwyżej mógł odkupić użytkowanie, a nie obiekt. ciężko pojąć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    DasModel(2024-08-30)
  • @ciekawy komuch - To niech ci co Jadem Jadą kupia haaha za wszy i drobne Nie Zazdrość Super niech coś zrobi 👍
  • jakie ciężko? Przeca wszystko jasne. Pewien pan, oraz pani odpowiednio pokumani, w układ weszli z druch. BoRuchem idąc sobie z czasu duchem. Lokal kupić uradzili, i tak zaraz też zrobili; żeby mocno nie przepłacać tak im się udało zbratać. Kupić dobra upragnione z PRL-u uwłaszczone. Za guziki i patyki w lokal zrobić fikimiki - to jest jazdy wyższa szkoła, tutaj cienias nie podoła. Bo wiadomo, gdy kto pyta jest druch dobry, co da kwita... , no i co wy mu zrobita? To się nazywa smykałka do interesów... , nie dziwi zatem majętność psze państfa. Pogratulować - jak ja zapytałem to padło: Nie ma drucha BoRciucha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Takie heheszki(2024-08-30)
Reklama