UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niby wykształceni, a jednak chamy.... a ja mówię, że nie będę uznawał ryżego kundla za premiera, dla mnie molarnym zwycięzcą jest Morawiecki... i nie będe uznawał decyzji mianowanych przez ryżego wojewodów, tak jak robi to niejaki pseudomecenas do konia podobny i cała reszta jełooopów z pełoooo, mam prawo, oni czynili tak samo przez osiem lat....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    15
    krytycznym okiem(2023-11-08)
  • @krytycznym okiem - A kogo to obchodzi ?
  • @vxp - mnie, a co ciebie obchodzi mam gdzieś, chodzi mi o pokrój oszołomów pełowskich, mentalnośc kalego na poziomie podłogi, ale jak widzie ci to nie przeszkadza... żyj sobie w takiej codzienności, tylko nie płacz od 01.01 2024,że życie ci zdrożało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    krytycznym okiem(2023-11-08)
  • @krytycznym okiem - Tylko idiota może myśleć że nie byłoby podwyżek od stycznia gdyby rządzili ci co rozdali pieniądze z podatków ludzi pracujących. Podwyżki były i będą, problem w tym że jak już będą to przez zadłużenie państwa, kumasz?
  • @vxv - och ty mój ekonomisto od balcerowicza... uwielbiany przez rudego i vincenta nanicniemagrosza... jak zdejmą tarcze to zobaczymy, mnie to lotto, ale wiekszośc spłeczenstwa, a szczególnie twoi starzy i ich pokolenie, będzie miało cięzko, pomożesz im czy jednak do szpitala na świeta ich wywozisz, co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    krytycznym okiem(2023-11-08)
  • @krytycznym okiem - Ty to sobie możesz uznawac albo nie, jakiego browara wypijesz. Reszte zostaw mądrzejszym.
  • @Mbcb - Czyli tobie? Wolę być tak głupi jak jestem niż tak mądrym ja ty... Ryza łajza i jego parobki mogą, a inni nie? No to jest doktryna pelowska i lewacka. Mówię wam od zawsze... walcie się na ryyjceee
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Krytycznym okiem(2023-11-09)
Reklama