UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Zaraz, to jak to jest? Na pensje młodych lekarzy szpital po raz kolejny za bidny jest, ale na zabawki dla starych gadżeciarzy medyczno-dziaderskich to grube miliony znowu się znalazły? Coś w tej placówce chyba stoi na głowie. Czy tam nie rządzą przypadkiem wraże neoliberały, które w gadżety i beton za miliony uwielbiają ładować hajsy, ale na ludzi, jak zwykle, to MUSZĄ DO TEGO INTERESU DOKŁADAĆ (jeszcze ze swoich pewnie xd)??!1 Niech mi ktoś wytłumaczy jak 4-latkowi - dlaczego elbląski szpital pw. JP2 inwestuje dziesiątki milionów w publiczny sprzęt, z którego potem i tak prawie wyłącznie korzysta medyczne prywaciarstwo, zamiast inwestować w personel, płace i pracę, aby np. kolejki do specjalistów były krótsze, niż do śmierci?; #NiszczNeoliberalizm 🚩 #lewica, #zdrowie, #równość, #RiGCz Hashtagi: #TePytania, #oligarchia, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    45
    RobertKoliński(2021-08-19)
  • @RobertKoliński - Kobert Rolinski dostanie zwarcia w swoim mikro mozdzku kiedy dowie sie, ze jestesmy co raz blizej zastapienia ludzi robotami i nagle nie bedzie mial o co walczyc dla ucisnionych feministek
  • RobertKoliński Wiem, że byście tak chcieli, wraże kapitaluchy zawsze aspołeczne, ale my, sprytne lewaki, już dawno o tem pomyśleliśmy i roboty też wam oPOdatkujemy, no worries:)#TaxTheRich 🚩 #PodatekOdAutomatyzacjiPracy:) Hashtagi: #lewica, #rozum, #odpowiedzialnosc, #RiGCz, #DiEM25
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    29
    RobertKoliński(2021-08-19)
  • @RobertKoliński - Roberciku nasz milusiński z przenikliwym rozumkiem czterolatka. Młody, czy stary, lekarz potrzebuje obrazującego sprzętu diagnostycznego. Nowoczesny tomograf jest potrzebny, żeby zobaczyć, co Robercik ma w brzuszku jak go brzuszek boli. .. albo, czy mu w główce pomarańcza nie urosła i dlatego wypisuje androny na poziomie nieprzystającym do osoby dorosłej z wyższym wykształceniem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    6
    GłębokaMyśl(2021-08-19)
  • @GłębokaMyśl - Gleboka Myslo- to technik hotelarz. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Zbyszek 1(2021-08-19)
  • @RobertKoliński - Panie kotlinski. Nie znam Pana i na oczy nie widziałem. Czasami czytam Pana uwagi i śmiech mnie ogarnia. Ale jednego jestem pewien. Debilizm nie boli ale daje się łatwo zauważyć. Niech więc nie zajmuje głosu w sprawach o których ma Pan pojęcie jak o Kaczyński o demokracji.
  • @RobertKoliński - Nie w 100% publiczne pieniądze a unijne, w tym niemieckie, w wysokości 36 mln zl. Jak jest darmowa kasa to czerpie się garściami. A tomograf komputerowy i tak będzie w większości dla prywatnych pacjentȯw.
  • @Zbyszek 1 - Czy to coś zmienia. .. ? Gdyby skończył trzy klasy i czwarty korytarz to by go usprawiedliwiało. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    GłębokaMyśl(2021-08-20)
  • @RobertKoliński - Jako były pracownik widziałem jak taki sprzęt stoi często nieużywany, przykryty podkładami medycznymi i grubą warstwą kurzu!
Reklama