UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 23 czerwca podczas zakończenia roku szkolnego, kiedy to rodzice przyjechali aby towarzyszyć dzieciom podczas odbierania świadectw, straż miejska (tfu!) urządziła sobie łapankę na rodziców parkujących w miejscach nie wyznaczonych.. ale musieli kasy nadoić..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    9
    to nie ja, to on(2023-06-26)
  • @to nie ja, to on - A to jakiś specjalny dzień kiedy wyłącza się myślenie i odpowiedzialność kierowcy ? Czy to dzień zebrań w szkołach, czy rozpoczęcie i zakończenie roku przy niektórych szkołach można dostać szału. Przy SP16 dwukierunkowa Sadowa staje się jednokierunkowa z zawalonym chodnikiem od szkoły do Willowej włącznie. Chociaż 100m dalej masz potężny darmowy parking przy CSB.
  • @to nie ja, to on - I bardzo dobrze, jeszcze więcej straży miejskiej i jeszcze więcej mandatow, to może się nauczą że nie zawsze można podjechać pod sam budynek i tam parkować przez kilka godzin, brawo straż miejska!
  • @to nie ja, to on - Trzeba było zaparkować na wyznaczonym miejscu, to taka filozofia?
  • @to nie ja, to on - strzelać z ucha tyle polacy potrafią
  • @to nie ja, to on - I bardzo dobrze. dzieciom trzeba dawac dobry przyklad.
Reklama