UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo ! Im. Jarosława Kaczyńskiego :⁠-⁠)
  • Co to za jeden ten Jarosław Kaczyński? Skąd on jest?
  • Twoj pan i władca. Chyba że rudy ?
  • To władca tych co nie myślą.
  • współczuję ci
  • Jarosław Kaczyński to najbardziej zasłużony Polski Polityk który zrobił najwięcej dobrego dla naszego regionu. Wraz z Jerzym Wilkiem jest pomysłodawcą i autorem przekopu przez Mierzeję Wiślaną jak i kanału łączącego przekop z Elblągiem. To dzięki niemu zamieniono stary most pontonowy w Nowakowie na nowoczesny. Zrobił wiele dla elbląskich wodniaków za co są mu bardzo wdzięczni. Chciał tchnąć ducha rozwoju także w samym mieście i zbudować tu port z prawdziwego zdarzenia. Jego wizję zablokował jurij. w i witalij. w dwaj hamulcowi i najwięksi szkodnicy w regionie. Im nie wsmak duży port, POstawili na kameralny parking dla tirów aby kierowcy mogli w ciszy wypoczywać w kabinach swoich ciężarówek. Widocznie im bliżej serca leży port w Baltijsku i obawiali się że ten elbląski będzie konkurencja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-08-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Oddziały Psychiatryczne w Elblągu czynne całą dobę. @Odrynator
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Łupucupułubudubu niech nam żyje moherek żoliborski niwech żyje nam ! Byle nie zbyt długo...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2024-08-21)
  • @GłębokaMyśl - Masz jakis kontrargument?A moze twierdzisz ze przekop zrealizował senatorek z babcia w laczkach ktora POstawiła sobie POmnik ze zuzytej łopaty w Katach Rybackich?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Jawamwójtaniewybierałem.(2024-08-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Jarosław k. którego kariera zaczęła się od spotkań z głównym szpiegiem KGB w Warszawie Anatolijem Wasinem (... ) Po tych spotkaniach zaczął dostawać od komunistów, postkomunistów, ludzi związanych z Moskwą i że służbami specjalnymi PRL masę pieniędzy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ruscy agenci pis(2024-08-21)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - PiS w swoich działaniach był partią na 95 procent prorosyjską, i to dość radykalnie. Wprowadzał w Polsce prawo wzorowane na prawie rosyjskim, wprowadzał w Polsce pomysły Putina, wręcz bezpośrednio importował propagandę rosyjską i przejmował jej tezy. Nagonka na osoby LGBT była wzorowana na rosyjskiej w sposób wręcz 100-procentowy. PiS zwalczał Zachód, UE, Brukselę, popierał jawnie agentów politycznych Putina, którzy chcieli rozbijać UE od środka. Ale dla mnie najbardziej przerażajace jest to, że PiS popiera byłego amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, który głośno mówi o tym, że chce osłabić albo zlikwidować NATO albo że by zachęcał Rosję do tego, żeby atakowała członków NATO, którzy się Trumpowi nie podobają. To jest działanie wbrew polskiej racji stanu - bez NATO umieralibyśmy teraz ze strachu, mielibyśmy rosyjskich żołnierzy co najmniej na Bugu, gdyby nie było NATO i gdyby Amerykanie nie wspierali Ukrainy. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wkrótce jarosław k.(2024-08-21)
  • Co to za rudy z grupy troli
Reklama