UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak chcesz jeść g... no to Twoja sprawa. Ciesz się ze chociaż rolnicy zmuszają służby do sprawdzania co wjeżdża z Ukrainy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    51
    malp(2024-03-05)
  • Z Ukrainy zdrowsza żywność niż od was szkodniki!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    20
    N.p.(2024-03-05)
  • Nie no bo w sklepach sama polskie warzywa i owoce, bez chemii, bo polski rolnik to nie stosuje. Teraz to ja mam gdzieś polskie jedzenie przez te rolnicze patologie chłopów. Kupując warzywa i owoce nigdy nie kupie polskiego produktu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    13
    Tralala(2024-03-05)
  • Przez te blokady to nawet g... z Ukrainy nie zjem, bo mnie nie będzie stać. Dajcie ludziom normalnie żyć i pracować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    10
    Kierowca0(2024-03-05)
  • a Ci rolnicy z zachodniej Europy tez głosowali na PiS?
  • @Kierowca0 - Zgadzam się że niedługo nie będzie Nas stać na nic. Ale to nie przez rolników tylko chore pomysły UE. Zaraz wprowadza podatek kastralny, podatek od samochód, podatek od śladu wodnego, podatek od podatku itd..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    17
    malp(2024-03-05)
  • Żebyś się obsrał Weber kolega Tuska się nie unie Będziesz żreć chrabąszcze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Anty Webber(2024-03-05)
  • Chyba nawet nie przeczytałeś o co walczą ci rolnicy.... o zniesienie zakazu używania pestycydów w ilościach hurtowych.... o zniesienie nakazu stosowania ekologicznych sposobów produkcji roślin w gospodarstwie rolnym.... to nazywasz zdrową żywnością? Życzę powodzenia w przyszłym życiu. Jak się im nie podoba, to niech oddadzą dopłaty, sprzedadzą hektary i idą do miasta pracować, a z pensji niech oddają 1/3 do ZUS i na podatek. Może im się wtedy oczy otworzą....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    cogitans_1(2024-03-06)
Reklama