UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja chcący działać dla Elbląga założyłem Fundację, zapraszam na edukację przyszłości, a Elbląg co? Nawet Portel mnie mnie lubi. Co ten artykuł ma zmienić Portelu, skoro mnie sami shejtowaliście? Zamiast się wzajemnie wspierać braliście udział w nagonce medialnej na naszą fundację. Jesteście współodpowiedzialni za sytuację Elbląga jako miasta - domu spokojnej starości :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Kamil Nowak(2024-02-07)
  • @Kamil Nowak - To może pochwal się co zrobiłeś w zeszłym roku dla Elbląga??
  • Opowiadałem dziennikarzom, ale nie chcieli pokazywać tego co dobre. Manipulacja polityczna była ważniejsza. Byliśmy patronem instytucjonalnej inicjatywy młodzieżowej, która zdobyła 1. miejsce w kategorii akcja charytatywna w konkursie Zwolnieni z Teorii, prowadziliśmy i wciąż prowadzimy wykłady o odżywianiu, wsparliśmy Jednostkę Strzelecką, która m.in. dzięki współpracy z nami kilkukrotnie zwiększyła liczbę młodzieży w swoich szeregach, odbywały się u nas warsztaty dla mam z rodzin zastępczych. Oferowaliśmy także mikrogranty do 5000 zł, ale urząd miasta Elbląga zakazał szkołom współpracy z nami, więc z Iławy więcej było inicjatyw niż z całego Elbląga. Prowadzimy także zajęcia w tematyce sztucznej inteligencji i innych technologii przyszłości tj. VR. Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę www i na nasz profil na FB.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Kamil Nowak(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Kamil Nowak - Panie Nowak proponuję przedstawić kalendarz Pana działań. Skoro dawał Pan mikrogranty a Pan Gerwatowski ich nie dostał to proszę wywaczyć kaska dla swojaczków.... Urząd to może zakazywać - szkała jest samodzielna. To że dziennikarze wolą sensację jast to tendencja medialna w świecie dlatego powinien Pan o swojej działalnosci INFORMOWAĆ i po to powołaliśy Elblog. pl i przez kilak lat wydawaliśmy gazetę. O tym Też Pan nie wiedział ? Jest Pan z Księzyca czy z Marsa ? Jak wybuchłą wokól Pana afera to sam jako dawny harcerz bym nie chciał mieć z Panem nic wspólnego Jeśli czuje się Pan skrzywdzony chętnie o dobre imie dla Pana powalczę ale najpierw przejżę Pana dokumenty księgowe, Prezes ESWIPU żąda przeprosiń a dokumentów okazać nie chce i prędzej ja jego pozwę o naruszenie moich dóbr ososbistych niż on mnie za rzekome szkaloweane ESWIP. Panu chętnie pomogę po takiej analizie, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie czuję się Szanowny Panie skrzywdzony, a informacje są na naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej. Z resztą informowaliśmy o grantach w mediach ogólnowojewódzkich. W TVN24 także mówiłem na ten temat, ale woleli zmontować po swojemu. Jestem zdecydowanie z Marsa, a jakie ciało niebieskie pasuje najbardziej do Pana?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Kamil Nowak(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Kamil Nowak - Nie czuję sie skrzywdzony ale wspomniany już Jacek Girwatowski owszem i słusznie. Od lat za własne ciężko zaribione pieniądze organizuje rocznice NSZ rajdy biegi i nie pofatygował się Pan do Elbląga żeby go do sięgnięcia po granty zaprosić ? Media gónowoewódzkie to konretnie jakie przepraszam ? Jest Pan podobnu dumny z Elbląga a stawia Pan na komunikację z Elblążanami za pomocę mediów w Olsztynie ? Mówi Pan o Marsie i coś w tym jest nie zna Pan tego miasta i ludzi zupełnie nad czym ubolewam. Ja czuję że mam związek z Marsem ale raczej jako Bogiem Wojny niż symbolem nieporadności którym wydaje się Pan być. Wie Pan co owe środki jdnak się Panu nie należały bo Elbląg nie ma powodów by być z Pana dumny a szkoda.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @Kamil Nowak - Panie Kamilu, za finansowe wsparcie jakie otrzymaliście jako organizacja to powinno hulać tak, że dupa nie jest w stanie na krześle usiąść! Za pieniądze, które Wam skapnęły z nieba wiele elbląskich organizacji zrobiło by SZTOS! Maksymalny. A u Was bida z nędzą, na FB www mnóstwo postów o niczym, które absolutnie nie pokazują realizacji wymienionych przez Pana działań. I może sobie Pan opowiadać o cudach na kiju, ale niestety w tak małej społeczności istnieje prosta zasada, która weryfikuje aktywność i tym samym prawdomówność. Jak naprawdę działasz z ludźmi i dla ludzi to w konsekwencji masz sieć społecznego wsparcia, ludzi którzy są nośnikiem informacji, którzy są Twoją tubą "marketingową". Bo tu się wszystko ze wszystkim i wszystkimi łączy. Świetnym tego przykładem są działania Stowarzyszenia "CO JEST?". Mi samej zdarzyło się zapomnieć o informacji w mediach o weekendowym wydarzeniu teatralnym i wie Pan co - poczta pantoflowa i FB spowodowały, że rozdałyśmy ponad 200 bezpłatnych biletów przed wejściem. Takie są uroki realnego działania na rzecz społeczności. Nie da się tego osiągnąć dmuchaniem w pęknięty, pierdzący balonik, a jedynie rzetelną, uczciwą, transparentną i apolityczną aktywnością. Czas się wziąć do roboty zwyczajnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ANUSZKA(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @ANUSZKA - Pogląd Pani podzielam. Tyle że problem z dzialaniami organizacji pozarządowych jest taki że Kamil Nowak jest swego rodzaju symbolem nepotyzmu pis to Arkadiusz Jachimowicz i Tersa Bocheńska sa symbolami tego samego zjawiska tyle że trwającego od lat 30-stu. Jest świat popirowych etatowych działaczy spolecznych i jest świat ludzi których widać. Skoro Pan Nowak wpisuje się do tego pierwszego i nie potrafi sam znaleść ludzi z tego drugiego to staje się jak Jachimowicz / vied - środowisko które go popiera/ tylko defradantem środków publicznych. To nie zmaczy że nie ma w Elblągu działań pozytywnych - tyle że środki jakie powinny je wspierać wspierają etatyzacje eswip-ów banków żywności czy innych rad zamiast służyć elblążaną. A więc Panie Nowak co Pan zrobił w świecie realnym bo na ulicach Elbląga dobrze nikt o Pny nie mówi. Przejadł Pan kasę z budżetu czy nie - bardzom tego ciekaw..... A co do apolityczności to się z Panią nie zgodzę bo polityka / ta prawdziwa/ to dbałość o dobro wspólne. Myli Pani politykę z politykierstwem a dziś symbolen tego drugiegą jest w Elblągu i Teresa Bocheńska i Kamil Nowak. Co prawda oboje działają po przeciwnych stronach sceny politycznej ale metody mają te same. W wypadku Pani Bocheńskiej / jeszcze Pan i Bocheńskiej / dodam że od lat te same....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
Reklama