UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elblążanie mogą mieć wpływ na to co się dzieje w mieście. Tylko co z tego. Z małymi "wpadkami" od lat głosują na na tę samą linię programową. Najpierw lata rządów lewicy m. in. H.Słoniny - dobry był, ale już wiekowy i nie rozumiał potrzeb młodszych pokoleń. Później PO - G. Nowaczyk, któremu trochę pomyliły się stanowiska i został prędko zmieniony. Jego kadencję dokończył J. Wilk z PiS - w mojej opinii najlepszy prezydent w ostatnich latach - dobry dla mieszkańców, urzędników i jako jedyny zrobił coś dla ludzi - kryty basen Dolinka. Niestety, elblążanie woleli Wróblewskiego i mamy to co mamy od 10 lat. Rządzi autorytarnie, niespecjalnie liczy się z innymi. Moim zdaniem oszczędza na sporcie, kulturze, imprezach... A teraz pewnie większość wybierze Missana. A ja wolałbym widzieć prezydentem Śliwkę. Młodsze pokolenie, ma inne spojrzenie na świat, otrzaskał się w Warszawie. Nie siedział przez cały czas w tym smutnym mieście popadając w apatię. To jest szansa na zmianę kierunku, na nową energię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    20
    mam takie przemyślenia(2024-02-07)
  • @mam takie przemyślenia - Jak wygląda państwo PIS to my wszyscy już wiemy, nie chce tego dla mojego miasta.
Reklama