UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie znam tej Kobiety ale stan hipokryzji, zazdrości i podłości przekracza ludzką wolność ! Taka jest polska wiara katolicka, zadeptać, zniszczyć i oszpecić, zero szacunku ! Dzieci tej pani też mają wgląd do internetu, jak można być taką i tak niszczyć za całe życie ? Nie znam i tego Włodka redaktora, ale uważam za duże przegięcie i chamstwo te zwracanie imiennie uwag pod adresem artykułu. Ludzie za parę dni weźmiecie opłatek wigilijny, pytam w jak celu, co on dla was znaczy ?
  • @axv - A jak ta pani chwaliła się w Internetach i kolorowej prasie swoją zdradą, to nie przejmowałeś się losem tych biednych niebożąt?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    polonistka(2023-12-04)
  • @polonistka - To jej życie nie twoje, osiągnęła swój cel i a ty ? Zazdrość nie popłaca jak cię dręczy nadal to wpadnij na loda, otrzymasz bitą śmietanę gratis :⁠-⁠)
  • @axv - Cham!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    polonistka(2023-12-05)
  • @polonistka - Ale oco chodzi kiedy wchodzi :⁠-⁠)
  • @polonistka - No dobrze, widzę osoby poukładane, sorry za głupi żart :⁠-⁠) Miłego Dnia....
  • @axv - Typowy pisior - od innych oczekuje przestrzegania (swoich) zasad, a sam ociera się o moralne dno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    KatNaIdiotów(2023-12-05)
  • @KatNaIdiotów - I tu się mylisz bo axv głosował na PO !
  • @off - Głosowanie na PO nie zmienia faktu, że ma populistyczno - socjopatyczne poczucie humoru i wyczucie taktu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2023-12-05)
  • @GłębokaMyśl - Płytka myśl która może zranić ! Wspominając na kogo głosowałem ustosunkowałem się do osoby zarzucając mi pisiora ? Nie rozumie tych spostrzeżeń ale życzę miłego dnia !
Reklama