UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ogólnie szału nie ma. Mogę powiedzieć, że jestem w podobnej sytuacji jak co drugi tutaj i przy okazji nikt mi do portfela nie zagląda. Ceny nieruchomości wydają się być zaniżone i to grubo. Najciekawszą jednak postacią jest tutaj prezes EPEC'u. Mistrzu naucz jak w 2 lata zaoszczędzić 247 tysia pln i 68 tysia dolarów i w dodatku być bezdomnym i na pensji niższej niż te oszczędności. To może być bardzo ciekawy materiał na serial. Prokurator też pewnie chętnie obejrzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-07-06)
  • @BoRomanNielubiJakJestNachlapan - Podpowiem, bo widzę, że co drugi tutaj ma problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Sprzedał dom to i ma pieniądze i wykazuje je jako oszczędności. To co tutaj nazywa się oszczędnościami to po prostu środki finansowe, które na dzień 31.12 każdego roku posiadamy na koncie, w skarpecie itd. Co do cen nieruchomości, można w sumie wpisać co się chce, bo składający oświadczenie majątkowe nie jest biegłym i rzeczoznawcą, żeby znać realną wartość nieruchomości. Poza tym ta wartość niczemu nie służy, jest to jest, nie ma to nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Ploterek(2023-07-07)
  • @Ploterek - Niby tak, niby to razem daje pół miliona, ale spróbuj kupić do za pół miliona. I szczerze nie wierze, żeby prezes mieszkał w domku za pół miliona. Już dawno temu ceny porządnych domów zaczynały się od przynajmniej 700 tysia. A skoro obecnie jest bezdomny, to raczej nie zainwestował pozostałej kwoty ze sprzedaży w inną nieruchomość, w której mógłby mieszkać. Tak wynika z tego oświadczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-07-07)
Reklama